FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamyk_23 Grbic jest strasznym "betonem" pod tym względem. Popiwczak miał genialny sezon i on musi być numerem jeden....to samo Fornal w LN spisywał się najlepiej i zaczyna na ławce. Ma swoją 6 i tyle, kontuzja coś tylko zmieni
1
Kurek dziś blokowany jaki Kaczmarek z Chińczykami....
1
@Piorun no dziś szału nie robi
2
No ale meczycho. Żaden z pozostałych 3 meczów nie zbliżył się poziomem
1
Ajajajaj co by się pisało gdyby Drzyzga tak rozegrał pod rząd kilka piłek
0
@agaFCB Juantorena w najlepszej formie to jest lepszy niż Leon
0
@Ogorinho1974 to też, ale jednak środek ma zagrywkę
1
@agaFCB ale chłop ma rację. Co z tego że taki atak mogli mieć skoro w przyjęciu co chwilę byłby problemy.
0
Ale środek dziś beznadziejnie chodzi. Gdyby nie zagrywka to ocena Bienka o Kochanowskiego to byłby dramat
0
@kamyk_23 nie no, znając ich to za 3 lata się pokłócą i połowa odejdzie z kadry :P
2
Ten Amin dobry prowokator, ale gra kozak
0
@AduŚ07 Czorsztyn właśnie wiedziałem :D a na Soline w 3h to raczej niemożliwe
0
Poleca ktoś jakieś fajne miejsce na wypad na weekend ze znajomymi jakieś 2-3max h drogi od Krakowa z jeziorem, zalewem?
0
@bari_94 nie jest wart tyle ile City za niego daje. Jakby miał wrócić to za 15mln.
1
@Deviler ale już na polu jest chłodniej :D
2
@michal26 wiem, że w Polsce debili nie brakuje, ale aż w takie coś nie wierze
0
@Xxxbarca4ever no na moje to teraz będzie jeszcze więcej autobusów, właśnie przez to, ze nie ma Messiego to rywale będą zagęszczać pole karne bo nie wiadomo skąd będzie zagrożenie. Tak to było wiadomo, albo Messi albo Alba
1
@mateusz1989VeB jak większość teleturniejów. Niemożliwe by ktoś do tego poszedł i nie wiedział jakie będa pytanie, albo by ktoś myślał: czy druga połówka za bardzo smaży kotleta? Czy druga połówka za mało soli ziemniaki?
1
@Survier mniej autobusów przez jedną jednostkę? nie możliwe
0
@escarabajo ten Everton to jakiś większy mem ostatnio niż Wisła Kraków.....
1
@jacobFCB szybciutkie 3-1 stawiam :D
0
@Colon ale debil. Chociaz teraz byłby oskarzony o rasizm
1
@impa przecież to róznica 30kg i to minimum xD
0
@impa ale ze żartujesz czy na poważnie z tym zestawieniem????
0
@Survier ale warto odnotować, że Duńczyk popełnia wiele błędów (nie twierdzę, że Kounde nie). Jest strasznie elektryczny
0
@Cule1234 ale te pompki to takie trochę lipne są
0
@Transu96 no bądźmy poważni xD
0
@Xxxbarca4ever grał najgorzej z całej trójki Sliwka-Fornal-Semeniuk i nikt mnie nie przekona, że było inaczej.
0
@Barcanajlepszyteam daleka Azja raczej
0
@Xxxbarca4ever ale Śliwka w LN totalnie bez formy. Brak skupienia to prawie to samo co brak 100% zmotywowania :D