0

@jeyx77x w każdej :D

4

@Pawel13sz VV>>>>>> ter Stegen

0

@Rust_Cohle Adriano za mało widziałem w TV by oceniać, aczkolwiek jęsli był tak dobry jak w PES to kozak totalmy :D

2

@doc za mało doświadczenie w tej pomocy wg mnie

2

@JohnnyBarca obok Quaresmy mój ulubiony zawodnik, który miał potencjał na wszystko a skończył z niczym

0

dzięki wszystkim :D własnie takie kwoty obstawiałem

2

0

@hayek w sensie? bo nie do końca rozumiem :P

0

kupował ktoś może ostatnio garnitur? musze kupić i nie wiem jakie są obecnie ceny. Nie chce wtopić w to za duzo kasy jak pewnie za 2-3 lata człowiek z niego wyrośnie i będzie trzeba kupić nowy :P

0

@Colon jakie to jest kurde zajebiste :D

0

@Compadre na ten moment chyba nie są znane, ale pewnie nie podobały sie jego rządy

0

wgl czy za to co robi ten cały Romero to nie podchodzi pod jakiś paragrał czy coś? Przecież to podchodzi pod jakieś nękanie czy coś w tym stylu, nie znam się na tym, ale zdrowe to to nie jest

0

@lucca87 dla mnie lipa, człowiek by sobie poszedł do jakiegoś baru, który ma rzutnik na zewnątrz, usiadłby na jakimś leżaku z piwkem wśród znajomych i by wtedy jakiś Iran vs Australia byłoby fajne ;D

1

@doc to nie lepiej zainteresować się Todibo?

1

@YoungMan a uważasz go za dobrego zawodnika???? Widać, że nie wymagasz za dużo od skrzydłowych

0

@Ojciec5tkidzieci chciałbym się mylić, ale Grbic zna Kaczmarka i dlatego go powoła wg mnie

2

Kaczmarek na tle Chińczyków jest fatalny, on nie może pojechać na MŚ ...a niestety pojedzie zapewne

2

@MesQueUnClub96 strzelają w Chińczyków, zero pierwszej akcji

3

Kaczmarek nie może skończyć ataku z Chińczykami....czemu mnie to nie dziwi

3

@Lionel_Messi10 Raphinia to średniak na poziom Valencii

0

@Arczek2001 póki lato i ciepło już bym szedł do fryzjera

0

@P33ck kto too???????

0

@Clue Może i jest najlepsze w historii, ale obecnie już nie prezentuje najwyższej formy. A na takie gesty, że pożegnalny sezon na zasługi można pozwolić sobie w Fifie lub w okręgówce jak to zrobił Piszczek. No chyba, że będzie zarabiał 3-4mln euro to wtedy git

2

@Ojciec5tkidzieci na luzie, będzie wchodził choćby na minutę

2

@MesQueUnClub96 znaczy gdyby jeden to ok, ale on takich meczy miał dużo, a w wielu ważnych meczach nie wystąpił bo nie miał psychy

1

@Clue duże nie w tej sprawie

0

@Encore idiotyczne. Taki Morata czy Lakaka by całował najchętniej koszulkę Arsenalu i Tottenhamu naraz gdyby mogli i gdyby odpowiednio hajsu dostali

1

Ghana jeszcze zrobi z 2-3 transfery przed mundialem i będzie jednym z faworytów....

1

@michal26 no ja wiem, ale jak masz takich przyjmujących to z automatu musisz się liczyć w walce o najwyższe cele :D

0

@michal26 czy ja wiem, Lucarelli i Leal to jednak dalej top. Jak nie trafią na nikogo z grupy Polska/USA/Francja to powinni gładko tam awansować, aczkolwiek ich przyszłość nie wygląda dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?