8

@Hubsao Zapomniał leków

12

@Pawel13sz Tyle lat bólu, zasłużyliśmy na takie widoki

0

@Worny Więzadło poboczne, pewnie z miesiąc pauzy

0

@VamosRakieta A majciochy specjalnie dla Ciebie zostawił, to się szanuje

0

Zawsze i wszędzie Inter nieszanowany będzie

0

@kabum235 Lampard to bestia, ale Pirlo.. maestro

1

Maszyna Xaviego powraca, coś pięknego

1

@PatrychoO Matko boska

1

@Pewex Film od Eggersa i już wiadomo, że to będzie świetne

5

@DaPidejpi Wpadł w jeden z gorszych momentów w historii tego klubu i sam niestety zaliczył zjazd, ale to CdR jakoś się tam zapamięta

2

@MICHTWD Od Telltale Batman i wolf among us też są przekozackie

3

@marcin62 Skończył z poważnym graniem

0

@POLNEYMAR Rozdarte serce będzie

5

@Colon Zizu TOP

3

@(C)Puyol Lighthouse

1

No i będą rozdarte serca

2

Czuje się jakbym miał zaraz jakiegoś bossa bić na pustynnej mapie

0

XDD ktoś na niezłej fazce to robił

1

@masq To dobre akurat

0

@MesQueUnClub_87 Odświeżacz powietrza o zapachu sosny

0

Ale ten czat na hejt parkach to jest zwierzyniec, małpy takie z klatek wypuszczone

8

@gumaz Litr flaszki rozbity bo chłop plecaka nie zapiął

3

@Pilka_jest_okragla Teamgeist i jabulani, łzy lecą

3

@Danny Gaucho A potem konia biją jak Argentyna wygrywa 1:0 po frafoclu, że faworyci do wygrania mundialu

1

@ZielonySzparag Az się smutno zrobiło, co za bydło

0

@Hubsao Co? XDD

0

@Matheu12 No w klubie ma aż 4 bramki w lidze

8

@clyde XDD piękne

6

@IronSanHybrid Polactwo typowe

0

Ale go położył tym karnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?