Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale dla kibiców szacunek ogromny, co za obrazki
1
@FCBMati10 Przecież Real gra dalej
0
Leżakowanie najgorsze jest, tfu
6
@Freudysta Bo wiecie
0
Ta piłka od Mahreza.. coś pięknego
3
@damiano996 W strzelaniu bramek
2
@Mr_Grucha Uciekaj stąd świńskim truchtem
6
@Janiama Oby nie bo Atleti z Realem w LM nogi rozkłada
4
Real Madryt to jest klub obrzydliwy i nie wiem po co takie coś jest
1
Nie ma siana, nie będzie awansu Chelsea, humor nie gituwa
0
Cashout wziąłem swoich drobnych minute przed tym jak Villarreal strzeliło xDD
2
@Kondziubarca Na to liczymy
1
@LeoMessi1994 Robisz ten zestaw, a potem ją
1
@Ronaldinho10zMadrytu Jak działa to wracaj xD
0
@Gavinho Nie ma ciągu
1
Sell ku aura miecza
3
Ile setek można maścić
0
Jaaaaazda z bawarią
1
@Gomess To połączenie kolorów tragedia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Całe szczęście, że Sterling tu nie przyszedł, no nie da się typa lubić
1
Pep zapomniał, że to nie 2011 rok i trzeba napastnika mieć
1
@Tollusiek Chłopy w szoku, że Atleti nie idzie na wymianę ciosów z City Pepa XDD
1
@Nano22 Też tak raz zrobiłem, ale wyciągnąłem to na siłę
5
@jakub1906 100% legit no scam
0
@marcinK0000 Za dobrze wszystko wchodziło
0
Nie podoba mi się to co robi Arsenal
0
@Rewolucja123 Same ikony piłki nożnej
8
@lukaszmatusiewicz Z Ansu Fatim nasz atak będzie wyglądał genialnie
Ferran - Auba - Dembele
0
@damianex10 Ale bieda