4

@Khajio Powrót do Arsenalu

0

Dość tego sportu mam

1

@Bykunn Ja odpuściłem już, zabija ten sport i kupony moją psyche

0

@Janas11224 Bo pograłem bramki na kuponie

0

@Mns21 Zbieraj złom

3

@DonMatteo901 Wielki A.J. Morales

4

@PatrychoO Jakbym napisał co o niej sądzę, to poszedłbym do więzienia

1

@DaPidejpi Owen i jak ktoś mówi inaczej to xD

Teraz te wyniki zobaczyłem, dramat

2

@Medium Chcę tylko stworzyć chemię między nami mów mi Heisenberg

6

@DaPidejpi Z Jessem Lingardem będzie gotował

2

@DaPidejpi Wracaj na fioletową hejterze :]

1

@Rust_Cohle Jak w ogóle ostatni sezon oceniasz? Dla mnie najsłabszy, na kolanie trochę pisany, ale ostatni odc podratował, PB ofc xD

2

@DonMatteo901 To który jest synem kogo

0

Betis fuszere robi

1

Something in the waaaay

1

@kolomen2 No czyli Serie A

2

@Pewex Po prostu ma fajne, luźne kolorki, które pasują do Thora, nie musisz mi pokazywać trailerów do northmana bo ja żem to już widział xD

0

@FCMichalo Wizualnie pięknie to wygląda

0

@Homeopata8989 Futbol byłby nudny bez takich postaci.

4

@kkbarca Ale jaja

0

@talizmo Nowy Beckham tylko, że słaby, irytujący i nie tak przystojny

0

@Dzemix111 W sumie tak xD Chamstwo i upadek obyczajów

3

@Foro Jak zepsują jeszcze Bonharta to będzie wyczyn

0

@Emhyr Wczoraj po meczu Atletico z City byłem pod wrażeniem tego co robią kibice na stadionie, piłkarzom dosłownie leciały łzy z oczu przez wsparcie, które otrzymali, a tutaj dzieje się coś takiego.

1

@Traba727 Nie mam pojęcia, jak nie to kolejny zapis w kronikach futbolu

24

No tak mnie nosi po tym meczu, wyobraźcie sobie sytuacje, że na Anfield się wbija kilkadziesiąt tysięcy przyjezdnych i gwiżdże na piłkarzy LFC. Albo na Wanda Metropolitano czy innym stadionie, wstyd i degrengolada.

43

A każdy jeden socio który sprzedał swój bilet to jest wesz ludzka i nie zasługuje na nazywanie się kibicem tego klubu. Kompromitacja zaczęła się już dawno przed meczem bo nie wierzę, że można do czegoś takiego dopuścić. Wygwizdywani na własnym stadionie xD

4

Ale co był flex po 4:0 z Realem to nasze

0

Ale po tym meczu wyciągniemy wnioski

0

Nie ma słów już na to co ten klub robi w europie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?