Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Khajio Powrót do Arsenalu
0
Dość tego sportu mam
1
@Bykunn Ja odpuściłem już, zabija ten sport i kupony moją psyche
0
@Janas11224 Bo pograłem bramki na kuponie
0
@Mns21 Zbieraj złom
3
@DonMatteo901 Wielki A.J. Morales
4
@PatrychoO Jakbym napisał co o niej sądzę, to poszedłbym do więzienia
1
@DaPidejpi Owen i jak ktoś mówi inaczej to xD
Teraz te wyniki zobaczyłem, dramat
2
@Medium Chcę tylko stworzyć chemię między nami mów mi Heisenberg
6
@DaPidejpi Z Jessem Lingardem będzie gotował
2
@DaPidejpi Wracaj na fioletową hejterze :]
1
@Rust_Cohle Jak w ogóle ostatni sezon oceniasz? Dla mnie najsłabszy, na kolanie trochę pisany, ale ostatni odc podratował, PB ofc xD
2
@DonMatteo901 To który jest synem kogo
0
Betis fuszere robi
1
Something in the waaaay
1
@kolomen2 No czyli Serie A
2
@Pewex Po prostu ma fajne, luźne kolorki, które pasują do Thora, nie musisz mi pokazywać trailerów do northmana bo ja żem to już widział xD
0
@FCMichalo Wizualnie pięknie to wygląda
0
@Homeopata8989 Futbol byłby nudny bez takich postaci.
4
@kkbarca Ale jaja
0
@talizmo Nowy Beckham tylko, że słaby, irytujący i nie tak przystojny
0
@Dzemix111 W sumie tak xD Chamstwo i upadek obyczajów
3
@Foro Jak zepsują jeszcze Bonharta to będzie wyczyn
0
@Emhyr Wczoraj po meczu Atletico z City byłem pod wrażeniem tego co robią kibice na stadionie, piłkarzom dosłownie leciały łzy z oczu przez wsparcie, które otrzymali, a tutaj dzieje się coś takiego.
1
@Traba727 Nie mam pojęcia, jak nie to kolejny zapis w kronikach futbolu
24
No tak mnie nosi po tym meczu, wyobraźcie sobie sytuacje, że na Anfield się wbija kilkadziesiąt tysięcy przyjezdnych i gwiżdże na piłkarzy LFC. Albo na Wanda Metropolitano czy innym stadionie, wstyd i degrengolada.
43
A każdy jeden socio który sprzedał swój bilet to jest wesz ludzka i nie zasługuje na nazywanie się kibicem tego klubu. Kompromitacja zaczęła się już dawno przed meczem bo nie wierzę, że można do czegoś takiego dopuścić. Wygwizdywani na własnym stadionie xD
4
Ale co był flex po 4:0 z Realem to nasze
0
Ale po tym meczu wyciągniemy wnioski
0
Nie ma słów już na to co ten klub robi w europie