Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AmigoBlancos Ten to w ogóle dramat
6
@AmigoBlancos Zagrał pare dobrych meczów na krzyż, podobnie jak kolega z Turynu. Nie siedzą te transfery z Ajaxu.
0
Piękny to deal będzie jeśli się uda
0
@MatLMG To dużo tych nieprawdziwych trenerów było
2
@Hosh Nie no może dałby rade Vinicius
2
Iago Aspas - dla was legenda
dla mnie też
3
@DaPidejpi Jako byt ludzki nie zasługujemy na niego
0
@Worny Dokładnie o to chodzi.
2
@Nano22 Tylko właśnie chyba nikt normalny nie robił szpaleru za KMŚ, to był gest dobrej woli tych klubów, sami tego chcieli, a wielki Real zawsze wymaga.
65
Co do tego szpaleru, to nie było tak, że Real pierwszy rozwalił te tradycje bo chcieli łechtać swoje ego i wymagali aby piłkarze Barcy robili im szpaler po wygraniu KMŚ(xD)? Potem Zidane się spłakał i powiedział na konferencji, że nie będzie szpaleru dla Barcelony za wygraną ligę. Ten klub jest roszczeniowy jak matka z bombelkiem, więc nie dziwie się Atletico.
0
Milan pokazał mental
1
@skorupa1117 Michael Owen
1
@KmN Cieniutcy są
5
@talizmo Po prostu maszyna losująca arasza wybrała dzisiaj Mourinho do szkalowania
1
Zatrzymałem raków jednym kuponem
2
Raków co ty robisz
7
@Survier Najważniejsze, że jest kozakiem
1
@damiano996 Boli ich wielki Jurgen
1
@DonAndresFCB Po Eintrachcie już
4
@MatLMG Neymar mu namieszał w głowie XDD
3
Jednym postem podpalił wszystkich cules zobacz jak
https://www.instagram.com/p/CdLNU9eNybZ/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
23
XDD Eto'o co jest z tobą
2
@Bykunn To w tym też tamta była lepsza
0
@JohnnyBarca
wina Pepa
10
@talizmo Że zjadłby se ogóra, ale takiego dryblasa
4
Tylko Marek Papszun mógłby wygrać LM z City
2
@Fenelon Najlepsze podsumowanie tego klubu jakie widziałem xDD
1
@arasz1819 Weź już nie prorokuj bo wszystko co piszesz na odwrót działa xDD
3
LFC musi zgarnąć PL i LM, a City za to co odwaliło degradacja
1
@FC1899Barca Carletto to jest klasa sama w sobie