Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Ale odklejus
0
@MrPGG I co po tej ósmej klasie?
3
Kocham Zlatana, takiego szefa jak on nie będzie już nigdy
1
@Medium To musiałby o dobre obuwie zadbać
4
https://www.cheatsheet.com/wp-content/uploads/2021/03/sopranos-furio-tony-1200x802.jpg
Joan Laporta i Robert Lewandowski w drodze z Monachium do Barcelony
1
@Herato Rooney zawsze lubił dawać w palnik
10
Wracasz po 22, otwierasz la ramble i wszędzie coś o kfc, czacha dymi
9
@norbi77 Wow to już wiadomo nawet, że pogra dwa lata
3
FIFA, FM i Ajax w LM(który w składzie też miał doświadczonych zawodników)chyba wypaczyły niektórym myślenie, niczego się nie zdziała samymi młodzikami.
1
@Ali094 No tak kilkadziesiąt bramek w sezonie to nie jest plus
0
@Rust_Cohle Czyli na odwrót będzie, noted
5
@Szklaner Nowa koszulka jest piękna
10
@Messibestplayerintheworld Tyle siana mają, a wzięli do roboty tego gościa, który dał z siebie całe 30%
8
@Medium Masz okna w tej swojej piwnicy?
2
@AlexDark00 To już nie można dwóch napastników na poziomie mieć? xD Pomijając, że Lewy to dwie półki wyżej
10
@MrShakira Bo pora przestać bawić się w półśrodki tylko mieć 9, która z buta zagwarantuje poziom klasy światowej
1
@MesQueUnClub96 Dobre dodi
3
@Medium Zawsze coś nie tak z nim było
12
@prokofiew Najlepiej to nikogo nie sprzedawać i trzymać ich do końca kariery przez sentymenty
8
@Firestone Nie no zobacz jaki on miły chłopak jest, grzeczny, dajmy mu jeszcze 10 lat, może odpali
5
@kempnou To nieźle
1
W sumie śmiesznie bo za Pirlo to lepiej wyglądało, a i puchary do gabloty włożył. Przyznaje, że tragiczny jest ten powrót Maxa.
3
@AmigoBlancos Ten to w ogóle dramat
6
@AmigoBlancos Zagrał pare dobrych meczów na krzyż, podobnie jak kolega z Turynu. Nie siedzą te transfery z Ajaxu.
0
Piękny to deal będzie jeśli się uda
0
@MatLMG To dużo tych nieprawdziwych trenerów było
2
@Hosh Nie no może dałby rade Vinicius
2
Iago Aspas - dla was legenda
dla mnie też
3
@DaPidejpi Jako byt ludzki nie zasługujemy na niego
0
@Worny Dokładnie o to chodzi.