Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiecie czy na tym Polsacie da się jakoś odtworzyć mecz po jego skończeniu? Albo czy gdzieś wrzucają szybko pełne spotkanie
1
Chłop z squid game wygrywa za główną rolę w drama series, euforia 6 statuetek, BCS 0, emmy forma mutant
0
A beton dalej będzie Keana wystawiał zamiast Milika
1
@tomek8756 Niezły fejur, za stara
2
Wyobraźcie sobie jak to musiało wyglądać w głowie Piechoty. Ten nagły przypływ niesamowitej myśli, złapanie za telefon i pisanie tego posta, wyobraźnia już pokazywała jak Mati Bór, Zibi i reszta śmietanki chwali przemyślenia, każdy gratuluje, nagroda nobla w zasięgu... Aaaaa nie ma, w rzeczywistości Kowal i reszta twittera robi ci werbalne oro i się ośmieszasz, brak profitu.
0
@messi564 Alba już przed meczem by w zbroje narobił
2
Ale że Robercik w Barcelonie będzie jeszcze lepszy niż wcześniej? Totalny kozak
1
@Stoiczkow Tak będą grać jak człowiek obok być może umiera, co za łeb
3
Canal+ co przekminili, dali wszystkim w studiu takie same okulary żeby wyglądali na mądrzejszych
0
@Dieselzor Nie zauważysz różnicy pewnie
57
@Bocheno1 U mnie w Polsce chlejemy o każdej porze
9
@FC1899Barca Miałby już na luzie minimum jedną ZP gdyby nie polazł do PSG i to są factos
0
@Messibestplayerintheworld Zawsze mnie bawi to, ooo patrzcie jaki on skromny, jeździ rozwalonym autem i nie ma tatuaży, niech sobie każdy będzie jaki będzie
20
Już jeden gość z Arsenalu przyszedł za darmo i źle na tym nie wyszliśmy
A jechałem po tym Aubie przed transferem mocno
1
@Zoker No a reszta nawet szybka nie jest
3
@doc Niech już wezmą tego Bellerina. Chociaż wychowanek i będzie do statystyk.
6
@Rust_Cohle Jest pomocnik? Jest i fajrancik
1
@mateusz1989VeB Znowu go wyklei w LM i będzie płacz
1
Zaraz Alves wraca na prawą obrone
4
@Coutinho007 Daje mental całej drużynie
33
Messi oprócz dryblingu, rozgrywania, strzelania, asystowania to w sumie nic nie daje
4
@Encore Co to za deal okropny by był
0
@LS GOT>jakiś lotr na kiju
3
@DaPidejpi XDDD taki wygląd fanów lotra
5
@Striker Tebas wygląda gorzej
1
@Worny Chyba coś tam było jeszcze z szamanem i rzucaniem zaklęć na Mbappe
0
@kuz Aa, faktycznie coś było, a ja na flashscore tylko zerknąłem
0
Szkoda, że potężny RDT kontuzjowany jest
0
Dybala strzelił bramkę Abrahamem
2
@Danny Gaucho I wujek wyjść bo miejsca już nie ma