Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik Mógł, ale jak widać w dobrym momencie odszedł
40
@okiemtypera_lucaxx95 No problem
3
@P33ck Świat dostał za mało Rusta
0
@dv7wisnia AC Kopacze xD
0
Chciałem sobie na test zagrać jeden mecz w FC to oczywiście polaczek wyszedł na złość jak remis był, najlepsze community
1
@michal26 Wydałem raz 6 dych na to, nie dało się w ogóle oglądać, obraz mi rozrywało albo w ogóle mecz znikał i nie dało się odpalić
11
@Katalonbar Kiedy wnerwisz cichego dzieciaka
Prawdziwy lider, nie na pokaz
2
@thorin Ci bramkarze dostający wylewu przy Benzemie to był hit
0
Napisałabym, że Olivier top, ale to każdy wie
3
@Medium Bo zawsze go szlugiem poratuje
2
@Culers Zwycięzca Ligi Mistrzów
0
@BorzyKrzys La felicita pasta bianco chiellini
4
@Khajio Ojca nie poznajesz?
4
@Kessie Totalnie się nie znam na autach, nie mój świat, ale jak patrze na te stare, to czuć że miały dusze, piękne są te klasyki
5
Komentarz usunięty
0
@tomek8756 W środe na złodziei robić trzeba
3
@kamilos1214 Bo w tym wieku się nie pije bez narkotyków
5
@Pawlak1992 Niech się ludzie bawią w tym smutnym kraju
1
@koksik2700 Cyberpunk serial jak i gra kozak
0
@Kitek1640 Przegięcie, powinien teraz trenować
3
@tomek8756 Tony Soprano, Tommy Shelby, Rust Cohle, Johnny Lawrence
3
@Encore A Brazylia ma kołczinio
2
@MrKozamm Bo nie odejdzie z Milanu
3
@FC1899Barca Obejrzyj se MSN na yt, polecam
0
@Medium Niektórzy mówią, że nie można chlać i balować jak się gra w piłkę, ale to nieprawda
10
@AlexDark00 Laporta nie wyszedł na boisko i nie ograł Bayernu, fatalny prezydent
0
@taris Ale tu żadna taktyka, piłkarze, ustawienia nic nie zmienią. Oni są obsrani już przed meczem, psychika sparaliżowana.
2
Ale oni nas gnębią, jak leszczy największych, te drużyne przegrywów z amerykańskich komedii
35
@ZielonySzparag To jest ten mental, wyszedł już trenować
0
@Medium Nie no 20 lat temu był dobry