2

Ale oni nas gnębią, jak leszczy największych, te drużyne przegrywów z amerykańskich komedii

35

@ZielonySzparag To jest ten mental, wyszedł już trenować

0

@Medium Nie no 20 lat temu był dobry

0

@tomek8756 Ale sprane głowy w komentarzach XDD

0

Jesteśmy dziadkami

4

Pique najlepszym graczem Interu dzisiaj?

2

Onana z 10 minut gry nakradł łącznie

1

Ale to są amatorzy XDD

2

Niech ten Inter Miami zabiera już ostatnich amigosów

0

Nic tu się nie zmieni, banda amatorów

0

xD w swoim stylu

4

I łeb w studiu coś gada, że to nie był dobry mecz Barcy XDD beka

1

@AmigoBlancos Bo cały hajs poszedł na koks i panienki dla Nedveda

2

@DonMatteo901 Niby jak

10

Ale oni mają silną psychikę

4

Mocna grupa - źle bo w łeb, słaba grupa - źle bo bez emocji, ah te polaki

1

@Rewolucja123 Ta gra budzi w człowieku najgorsze instynkty i zezwierzęcenie, wiem po sobie

1

@PatrychoO A myślałem że to ja tak tragicznie gram i połowa podań jest niecelna albo pod nogi oponenta

0

@Rust_Cohle Też cię utożsamiam z małpą

2

Xabi Alonso? Top

0

Chinter od zawsze z pomocą sędziego, tu się nic nie zmienia

0

Ligo Europy nadchoooodzimyyy

0

Polsat premium mi zniknął z aplikacji canal+ i elo xD

0

@draxidox Zibi top

0

@Medium Dinozaury do wora

4

@DonMatteo901 Da się to przeczytać inaczej niż głosem Borka.

1

@Dieselzor Już poinformowane służby

1

@Dieselzor Trzeba to gdzieś zgłosić chyba

0

@Pepiko Bo ta firma daje z siebie całe 30%

3

@kondzix2115 Series S to jest sztosik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?