Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale oni nas gnębią, jak leszczy największych, te drużyne przegrywów z amerykańskich komedii
35
@ZielonySzparag To jest ten mental, wyszedł już trenować
0
@Medium Nie no 20 lat temu był dobry
0
@tomek8756 Ale sprane głowy w komentarzach XDD
0
Jesteśmy dziadkami
4
Pique najlepszym graczem Interu dzisiaj?
2
Onana z 10 minut gry nakradł łącznie
1
Ale to są amatorzy XDD
2
Niech ten Inter Miami zabiera już ostatnich amigosów
0
Nic tu się nie zmieni, banda amatorów
0
xD w swoim stylu
4
I łeb w studiu coś gada, że to nie był dobry mecz Barcy XDD beka
1
@AmigoBlancos Bo cały hajs poszedł na koks i panienki dla Nedveda
2
@DonMatteo901 Niby jak
10
Ale oni mają silną psychikę
4
Mocna grupa - źle bo w łeb, słaba grupa - źle bo bez emocji, ah te polaki
1
@Rewolucja123 Ta gra budzi w człowieku najgorsze instynkty i zezwierzęcenie, wiem po sobie
1
@PatrychoO A myślałem że to ja tak tragicznie gram i połowa podań jest niecelna albo pod nogi oponenta
0
@Rust_Cohle Też cię utożsamiam z małpą
2
Xabi Alonso? Top
0
Chinter od zawsze z pomocą sędziego, tu się nic nie zmienia
0
Ligo Europy nadchoooodzimyyy
0
Polsat premium mi zniknął z aplikacji canal+ i elo xD
0
@draxidox Zibi top
0
@Medium Dinozaury do wora
4
@DonMatteo901 Da się to przeczytać inaczej niż głosem Borka.
1
@Dieselzor Już poinformowane służby
1
@Dieselzor Trzeba to gdzieś zgłosić chyba
0
@Pepiko Bo ta firma daje z siebie całe 30%
3
@kondzix2115 Series S to jest sztosik