Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore To fan mentala pewnie
0
@ranger3120 Oj mental mocny faworyt moim zdaniem, mimo, że tamte to już historia tej strony
0
Witam, zawsze zazdrościłem moim idolom z tej strony robienia kozackich ankiet, więc dzisiaj pisze historię i przeprowadzam swoją pierwszą. W dzisiejszym głosowaniu wybieramy najlepszą ksywę Cristiano Ronaldo według La Rambli. Zapraszam, wyniki chyba jutro, a może nie? Nie wiem, spadówa, mam robotę.
https://strawpoll.com/polls/GeZAN7GVPyV
0
@Esteban_ Dobra dzięki, mam co trzeba chyba, musiałem sobie przypomnieć
3
@Kapitan hawk No ale takie co się przewijały na rambli przez lata często
1
@Rust_Cohle M e n t a l.
1
Dawajcie w komentarzu 3/4 najlepsze, najsłynniejsze ksywy Cristiano według was i zrobimy eksperyment społeczny
5
@goldmetaxa Mental miał rację
6
Brama fajna, ale nie ma tego mentalu
0
@Criss18Barca Kuuuur andrzejku kiedyś to była muzykaa..
0
@Rust_Cohle Z chłopakami z Monaru was rozjedziemy
2
@Rust_Cohle Do Choroszczy niedługo wracasz więc nie pograsz za dużo
2
@M4rcinAFC Proszę powiedz że trollujesz
6
@Deviler Z dobitki na pustą i pójdzie SUUUUUUUUUUIIIIIIIII
0
@Janas11224 Fani Braita pewnie teraz cisną po Lewym
1
Czy Lewus się dzisiaj zacznie?
4
@Encore Przecież to ukryty madryciak
3
Czyli Arsenal z Crystal Palace w czape
3
@J4no Dobra, przekazałem Laporcie
0
@msmsms Gandolfini jako Tony Soprano>
0
@GirlfcbPL Zamów mu z neta
0
@Vebrol Lewus skończony jest.
2
@Nazio87 Bo takie rzeczy tylko w Italii
3
@Kluivert_P Rozdarte serca będą w derbach
5
@msmsms Alba go zirytował swoją postacią, można wybaczyć
1
@MesQueUnClub_87 Miałem tak raz, po intensywnym tygodniu, że tak powiem, leżałem zapadając w jakiś pół sen, nagle widzę ciemność, wychodzę przez drzwi na dwór i słysze świerszcze.. i bum, znowu jestem w łóżku, zacząłem się cały trząść, drgawki, ale ruszałem szybko palcami i udało się wybudzić. No po takim czymś strach był zasnąć.
2
@Fenelon Ale głęboka porada na końcu
0
@Rust_Cohle Nie dziękuj
0
@Kessie Cudowne
6
@Rust_Cohle Czyli nic nie dostajesz, fajna promka