11

Don Andres Pedriesta

4

O cie chu xDD Ale piekło na stadionie

5

Dobrze że już w następnym sezonie w finale LM Barca z Arsenalem

3

@PatrykBarca Bo jest atrakcyjniejsza

7

@MesQueUnClub96 Oby dostał w łeb xD

6

Arthur, Rabiot, Danilo, De Sciglio i można wymieniać ten tartak, tak się rozdupca klub xD

10

Vlahović teraz sobie zdaje sprawe co odwalił idąc do juve

3

@Oskar00 City Villarreal, Real Benfica

6

Pirlo to był jednak fachowiec

0

@Momals11 Ale zasuszyłeś ramble

11

Od lat niezmiennie humor lepszy jak United się wywala

3

Dzicz angielska się odpaliła

0

@Medium Old Trafford poczuje i pyk

5

Jakby Suarezik im bramkę wpakował to byłby tak piękny moment, że aż ciężko to opisać, ale ciekawe czy wejdzie w ogóle xD

4

@Pawel13sz Jak dla mnie idealna pora to jest na kupienie nowego napadziora z LFC

0

@batoon To jakie są wymagania na legendę? xD

30

@patry295 Gigachad

0

@A_Gomesinho_21 Ociekają dripem

2

@barcelonaLM Mnie przeraża, że mamy 2022 rok, a tutaj większość te baity łyka i mu odpisuje xD

5

Ah ten niedosyt po 4:0 xD

5

Luuuuuuissss Naaaaazario De Limaaaaaaaaaaa o o o

1

Xavi jest tak dobry, że zrobiłby z mojego starego abstynenta

1

@Rust_Cohle Forma mutant

20

Jak maszyna Xaviego szybko strzeli bramkę, to nie ma co zbierać z oponentów

18

Nie wiem jak piłki trzeba nie ogarniać żeby Ferrana nie doceniać

23

@LaRoja 100% xD

0

Nie tykajcie ligi francuskiej bo wam zmiecie kupon z planszy

12

@Rick05 No w górę nie mógł się stoczyć

4

@Mixtape 100% legit no scam

1

@Rust_Cohle Chłop co zrobił, graty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?