0

Swoją drogą to Christensen nieźle się odrodził, po meczu z Barcą wydawało się, że Messi zabił chłopa umiejętności i psychikę

1

@PatrychoO Ah i see you're a man of culture as well

3

@Antimadridista~ To zawsze pseudo bratanki byli

0

Ale ciary, dziękuję Ci Xavi, po prostu dziękuję

0

Aż mnie to boli jak mu piłka nie siedzi

5

XDDDDD Ale dziad

0

Ale miałem łeb żeby różne Lecha tu grać, czysty geniusz

1

@PatrychoO Co to za akcja w ogóle świetna, Barcelono weź przykład

0

Betis niszczy moje marzenia

1

Wszystko pięknie tylko Betis nie pomaga

0

Żaden strumyk mi nie działa co to za klątwa

6

@clyde @Rust_Cohle umie strzelać z tyłka na komendzie

0

@dafik85 Chłopaki z Sevilli im tam piekło urządzą

0

@Vebrol Tottkom to chyba żaden trener nie pomoże, powinni Pochettino trzymać

2

Suarezik ich wyjaśnia na OT jak za dawnych czasów

33

Dorzuciłem tottki do kuponu bo co miałem nie dorzucić

40

Rabiot to jest najgorszy rodzaj piłkarza, niczym się nie wyróżnia, żadnych dobrych cech, strzeli bramkę raz na rok i tylko irytuje xD

0

Ale piknik na stadionie niezły

0

@messi564 Popatrz z czego on musi lepić, z gości jak Rabiot

2

@Lionel_Messi10 Lać to można inter

0

@BorzyKrzys Chłopy odklejone, nowe

1

@bartas97 Body exp, mental pvp

1

@Rust_Cohle Wujas co ofensywny, w końcu Ci siadło coś

1

Napoli zawsze będzie mieć ten gen frajerstwa w sobie

0

@PatrychoO To już Asensią bardziej

1

Na stronie la ligi jest bramka Pedriego, co to za ferment siany

1

Odpalamy protokół roztrwonienie przewagi

0

Wykończył to jak killer

0

@Compadre Na Albe też zawsze gwizdali, po prostu ból dupy

0

@Azi Prawdziwy chłop pocałuje przyjaciela w policzek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?