Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale to będzie potwór
https://x.com/pubitysport/status/1815382468293267769
2
Ale Niemcy fajnie sa zorganizowani zarówno w obronie jak i w ataku.Zasłuzone MŚ.
2
@fart Jego kolana to wielka zagadka.Nikt nie wie czy on jest na 100% zdrowy.Ja w sumie uwazam ze on juz nigdy nie bedzie w 100%.
1
@fart Dzisiaj chociaz mial efektowny blok
3
@Popitek12 Dodi Lukebakio
0
Ależ akcja USA.Najpierw piękny blok Embiida i typowy dunk dla Edwardsa.
0
@mekston Jesli Mbappe ma jaja to wejdzie i zabierze dla siebie,ja bym tak zrobil bo po co się dzilić jak kazdy lubi z penalti strzelic
0
@mekston Vinicius jesli bedzie strzelał karne
5
Wiecznie młody James.
1
@Kapitan hawk Kobiety po 30 są spoko
0
@MesQueUnClub96 Jak dostanie takich jaśków jak na Wimbledonie to kto wie.Novak ogra tych słabszych ale z tymi lepszymi pewnie będzie miec problemy.
1
@MesQueUnClub96 Najwazniejsza para deblowa wystąpi tzn Alcaraz i Nadal więc jest dobrze dodi
0
@MesQueUnClub96 Hubert wiedział ze na mączce nic nie zrobi więc uznał ze lepiej jechac na wakacje.Dobra decyzja.
0
@AFA Tu mogłaby być polowa Serbii.Oni chyba najbardziej zawiedli względem oczekiwań.Grać tak beznadziejnie to naprawde trzeba sie postarac.
28
Ale on wtedy zrobił przejazd na tym Juve.Niby presezon a jazda bez trzymanki.
0
@BorzyKrzys Czemu nie bedzie Maxa?
1
@mekston Zdobedzie Hurkacz szlema do konca kariery?
2
@tristan87 Wszyscy tak mówią ale United to zawsze będzie marka.Nawet jakby grali padline i mieli 15 miejsce w lidze.Historycznie po prostu to jest klub wybitny.
4
@MesQueUnClub96 Alcaraz w wieku 21 lat będzie miec wieksze legacy niz Hurkacz przez całą kariere
1
Oj Sasza. @mekston @Popitek12 @barcelonaLM
1
@kanver_ Ale ze meczyki są madryciakami?
1
Leo Messi wybrał...
1
NaVi wygrywa z G2...szkoda Snaxa ale i tak dobry wynik zrobili jak na debiut w nowym składzie.
1
@adi7adi8 Zmęczony Russell i De Falco przegrzany i odrazu gra sie łatwiej
0
@tbas Krytyka musi być bo od x meczy grają po prostu slabo i to jest krytyka uzasadniona.Nie jest to żaden hejt
1
@tbas Igrzyska tak naprawde zweryfikują gdzie jest ta druzyna
2
@ranger3120 Piękny Rosjanin
1
@Colon Carlos to unikalny talent.Nie wiem kiedy następny się pojawi o takim wachlarzu umiejętności.
1
@adi7adi8 Dobrze ze 1 mecz jest z Egiptem na wejscie w turniej
2
Gramy taką stype obecnie z USA ze ciezko się na to patrzy.Wiadomo USA to topka w siatke ale no nie mozna tak grac.