0

Hamilton jak wielki mistrz na tym starcie i Perez jak dzieciaczek

0

@mekston Jakie predykcje

4

@barcelonaLM Jest Leon ale on jeszcze potrafi atakowac i blokowac wiec nie jest typowym servbotem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@mekston @Popitek12 Navone Borges wczesny final

1

@Pawci023x Po zakończeniu swojej kariery nie lubi zawodników grających na jego pozycji a tymbardziej Rudego który jest słaby z piłką w rękach

0

Oby nigdy nie nawidził kogoś tak jak Shaq nienawidzi Rudego Goberta


2

Kevin na igrzyska zawsze gotowy.


0

@MesQueUnClub96 Format turniejowy sprawia ze ktoś się pewnie postawi bo do 3 raczej Carlos by zrobil przejazd wszystkim do finalu

1

@adi7adi8 Pan Tomasz i siatkówka kobiet,wow

4

Oglądam sobie Harrego od pierwszego filmu i to jaką aure ma Snape jest niesamowite.Dla mnie number one całej serii Pottera.Nikt się nawet nie zbliżył do kreacji danej postaci.

4

Ciekawa 11.Tego pana z Chille to pierwszy raz widze ale to chyba odległe czasy.


1

@fart To też nieporozumienie ale taki kontrakt ma więc trudno.Obecnie to jest zawodnik na 15-20mln.

4

@Cule1234 Jest lepszy niz Ferran,Felix i Fati razem ale tez jest najdroższy z nich wszystkich.Szkoda będzie troche go żegnać.

2

@kamil295 Beal powinien wychodzić z ławki ale pewnie tak nie będzie

2

Za taką cene to jest kradzież Phoenix.


3

@sen Pieniądze dostanie większe w PSG niż w Barcelonie

5

@Popitek12 Czemu taka niechęć do druzyny siatkarskiej-argentynskiej

2

@Kapitan hawk Teraz tak naprawde wszyscy ich zawodnicy grają w NBA i to naprawde w dobrych druzynach.Pewnie polują na medal na tych IO.

3

@mekston Fajnie się to oglądało.Rafa dał kilka takich fh że sam Carlos był w szoku.Idealnie po lini z precyzją godną GOATA Roland Garros.

1

@Kapitan hawk Kanada to top3 do złotego medalu a Grecja ma jednego tylko koksa na parkiecie w postaci Giannisa

7

Nawet nie wiedzialem ze Antony takie sukcesy juz ma na koncie


0

@arasz1819 Goncalo Feio jest dobrym trenerem

0

@MesQueUnClub96 26 szlemów na korcie

0

@matirix20 Robert Kubica

1

@barcelonaLM Ten drugi set będzie problematyczny bo start kiepski xd

1

Przeciwnik wiadomo jaki ale takie piłeczki to jest coś pięknego.


1

@barcelonaLM Ale return Rafixa na koniec

2

@Popitek12 Na to wygląda

5

Jest aura.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?