2

Wlasnie wie ktos co się z nim stało?


2

@mekston Na Wimbledonie Sinner byl duzym faworytem w sumie z Medem

0

@agaFCB Nie no tam by był bo kobitki by nie dały rady przyjmować takiego servbota

0

@mekston Chociaż oddajmy Janikowi że początek sezonu należał do niego ale jednak porazki dwie arcyważne na szlemach z Carlitosem i Medem

5

@messi564 Wiadomo że 21-letni Hiszpan

0

Dobrze ze narodził się Carlitos to troche lżej

1

Dobrze ze nie przegrał tego 6:0 bo tak by było wypominane a tak to jako jedyny wsadził Federerowi i Novakowi 6:0 na mączce

1

@mekston Rafa nawet w średniej formie tak by serwisu nie oddawał

0

@KamQiX Jego osiągnięcia są niepodważalne.Tak naprawde osiągnal wszystko zarówno na tle reprezentacyjnym jak i indywidualnym.Moim zdaniem ma prawo grać dopóki po prostu chce

1

@mekston Nie ma tej regularnosci co kiedys

1

@MesQueUnClub96 Dodi kogo ty chcesz oszukac..jakie kino XD

3

@mekston Rafe to trzeba było ogrywać przed przerwą i wtedy to było doceniane ze ktos na mączce z nim wygrał.Obecnie wiadomo jak to wygląda.38-letni Nadal po x urazach.

1

@mekston Cięzko gdy juz nie ma tej dynamiki co kiedys.Dzisiejszy tenis to fizyczność przedewszystkim.Bez tego na tym najwzszym poziomie nie ma za bardzo jak rywalizowac

6

Paolini notuje niesamowity rok.Ona jeszcze w poprzednim roku nie mogła z drugiej rundy szlema wyjść a obecnie topka tenisa.

5

@Popitek12 Przeciez Cristiano gral w Barcelonie
https://pbs.twimg.com/media/Fbk1No-aMAAE80O.jpg

3

@macio_944 W sumie bardziej niz ten puchar na zdjęciu rozwala mnie mina Ronaldo.Jest po prostu memiczna dosyć.

8

W sumie tak to wygląda.


2

@Popitek12 Tez pije głównie wode.Czasami ewentualnie jakiś kompot.

3

@Popitek12 Mam podobnie.Nie widzę żadnych korzyści w alko więc nie pije wgl ale też nie krytykuje osób ktore piją bo wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich dawkach.

0

@barcelonaLM Nie wiem czy Rafa jest gotowy na taki wysiłek fizyczny.Druga sprawa że o odpoczynku nie ma mowy.No zobaczymy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Nadala pewnie ogra ale czy Tsitsipasa i Zvereva to nie wiem

0

@mekston Novak tez nie porywa swoją grą.Pokonał jaśków na Wimbledonie i potem weryfikacja.Sam nie wiem w jakim miejscu jest Djoko sportowo.

1

@fart Dobre pytanie.Ciekawy jestem czy w next będzie grał.Powinien co mecz nimi rotowac i tak jak dzis nie grali Hali i Tatum to jutro np Adebayo i Booker.

1

@mekston A widze ze Carlitos tez jutro,oby nie o tej samej godzinie

0

@mekston Nie wygląda to zbyt dobrze tzn za wiele nie odpocznie

0

@ArterkHD A to nie wtorek?

1

@fart Jeszcze do tego 60% z gry i 60% zza łuku.Ciężko z tym walczyć

2

@fart Musi to tak wyglądać.Ta przewaga talentu jest zbyt duża nawet jesli z serducha dasz maxa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?