1

@szkutnik91 Jego bratem jest Lamine Yamal

1

@mekston Musi Carlos od początku dobrze grać by narzucać swoj styl gry i jakos to pójdzie

4

Rozpalony KD


0

@mekston A nie wiem tzn chyba wtorek

3

Rafa Nadal w drugiej rundzie IO.Zobaczymy co przyniosą nastepne dni.We wtorek jesli zagra to zmierzy się z Novakiem i debelek zaraz.
@mekston @barcelonaLM

2

Takie tam wejście z ławki na 5 minut.


0

Można by oglądać bez końca technike rzutu Duranta.

1

Serbowie dziś naładowani na USA.Fajna drużynka.

1

@Xpert77 Zasłuzył Russell na to zwycięstwo

1

@MesQueUnClub96 Ta hiszpański

1

@budel17 Max juz wygrał tego mistrza.Nie ma rywala niestety.

0

Szkoda że takie tempo nie było od początku sezonu ale i tak może się uda jeszcze coś ugrać w konstruktorach.Mercedes wrócił do żywych.

0

@mekston George>Lando

1

Piękny wyścig mercedesa.Jak za najlepszych lat bym powiedział.Russell oczywiście szef.

0

George sieknie ten wyścig,wow

0

@FcPortoFan1999 Kurs 1.12 na chokera

1

@Iniesta997 W prime Neymar ale na dłuższy czas Mbappe

0

@mekston Skillowo on i ten Węgier na korcie to jakaś przepaść

1

@MesQueUnClub96 Gdyby to był Rafa z 2022 nawet tego jednego gema by nie dostał

0

@ranger3120 Zalezy czy Nadal bedzie się dobrze czul i nie zrezygnuje

0

@FcPortoFan1999 Fajnie ze chociaz sobie zagra mecz w singlu

0

@FcPortoFan1999 W sumie zabawnie by bylo jak Stefanos odpadl a Petros przeszedł dalej

0

@FcPortoFan1999 Choker go ogra

0

Cięzko widze granie w singlu jak i w deblu dla Nadala.Tak naprawde bez odpoczynku będzie i pewnie zrezygnuje z czegoś.

0

@budel17 To chyba z każdym jest tak.Wsadzisz Maxa do bolidu Merca z początku sezonu to też mogłby marzyć o zwycięstwach.Max wygrywa ale praktycznie zawsze ma top 1-2 bolid.Rzadko zdarzy się top3.

0

@budel17 W f1 90% roboty robi bolid.Oczywiscie zdarzają sie wyscigi gdzie trzeba pociągnąć to skillem ale bez dobrej maszyny nic nie zrobisz.

0

@mekston A pamiętam jak ludzie pisali ze Lewis się skończył bo zajmuje tam 6 czy 8 miejsce.Oby w Ferrari jeszcze pokazał na co go stać.Dla mnie to jest wciaz jedyny oprocz Maxa ktory ma potencjał na mistrza.Nie zadne Lando Norrisy.To nie ten czas.

0

@budel17 Ale jestes na poziomie niegodnym dla Hamiltona.On od zawsze walczył o najwyzsze cele.Gdy ma bolid na dobrym poziomie wciąż moze wygrywać.

0

@mekston Ale to nie pozwala walczyc o mistrzostwo jak jestes 4

0

@mekston Gdyby tylko miał konkurencyjny bolid w tym sezonie...początek sezonu to było tempo WIlliamsa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?