- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
0
Lewis Hamilton zostaje liderem wyścigu
0
@mekston Gdyby tylko miał konkurencyjny bolid w tym sezonie...początek sezonu to było tempo WIlliamsa
0
@Encore nie no aż tak to nie było. Na początku byli 4 najlepszą ekipą
Teraz są trzecią, ale w Kanadzie czy Wielkiej Brytanii może nawet 2 w takich warunkach jakie były.
0
@mekston Ale to nie pozwala walczyc o mistrzostwo jak jestes 4
1
@Encore ale będąc 4 też nie jesteś na poziomie wiliamsa
0
@budel17 Ale jestes na poziomie niegodnym dla Hamiltona.On od zawsze walczył o najwyzsze cele.Gdy ma bolid na dobrym poziomie wciąż moze wygrywać.
0
@Encore ale to nie poziom Williamsa xd
0
@Encore jak miał bolid sporo przed innymi to wygrywał mistrzostwo świata, a i to nie zawsze jak miał najszybszy.
0
@mekston A pamiętam jak ludzie pisali ze Lewis się skończył bo zajmuje tam 6 czy 8 miejsce.Oby w Ferrari jeszcze pokazał na co go stać.Dla mnie to jest wciaz jedyny oprocz Maxa ktory ma potencjał na mistrza.Nie zadne Lando Norrisy.To nie ten czas.
0
@Encore no oczywiście ale nie zawsze jak widać można taki bolid mieć, a trochę sezon 2022 pokazał jak Lewis sobie słabiutko radzi kiedy nie ma topowego bolidu. Najbardziej kłuło w oczy ulatniające się chęci do ścigania. To troche nie przystoi takiemu mistrzowi
0
@budel17 W f1 90% roboty robi bolid.Oczywiscie zdarzają sie wyscigi gdzie trzeba pociągnąć to skillem ale bez dobrej maszyny nic nie zrobisz.
0
@Encore ja o tym wiem oglądam F1 ponad 20 lat. Ja bije w coś innego, Lewis mając słaby bolid jest z automatu słabszym kierowca, kiedy wszystko jest super bolid rewelacja do tego w tej swojej bańce, że jest absolutnie goatem, w którą go pchała Angelina i Toto to daje 110%.
0
@budel17 To chyba z każdym jest tak.Wsadzisz Maxa do bolidu Merca z początku sezonu to też mogłby marzyć o zwycięstwach.Max wygrywa ale praktycznie zawsze ma top 1-2 bolid.Rzadko zdarzy się top3.
0
@Encore Max jak nawet nie miał top1-2 bolidu to potrafił gotować.
0
@budel17 nawet w tym sezonie bardzo często dostawał w kwalikacjach od Russella.
Można powiedzieć, że od GP Hiszpanii lepsza jazda.