1

@FcPortoFan1999 Z której strony

3

Ten duet ma niesamowitą aure.Ciekawe po ile będą bilety na ich mecze.


1

@MesQueUnClub96 Ja tylko ciebie

1

@macio_944 Bardziej mnie dziwi fakt ze nie masz mnie w obserwowanych ale no coz

1

@Jakchcesz Zresztą on ma takie zasięgi ze jemu juz chyba nie oplaca sie walczyc bo i tak wszystko ma

2

@Culer9002 Nie stać ich na niego

1

@MesQueUnClub96 Boli cie Petros Tsitsipas?

0

@mekston Na obecny moment to bym wolał zdecydowanie pojedynek z Novakiem dla Carlosa niz ze Zverevem.Sasza ma to doswiadczenie olimpijskie i wie jak to sie wygrywa.Do tego jego ulubiona nawierzchnia+swietna forma w tym sezonie na ziemi.Jeszcze jak trafi mu się dzien z podaniem to będzie ciężko.

0

@mekston Bardziej obawiam sie Zvereva niz Sinnera na mączce

0

@mekston Dla mnie Sasza to top3 faworyt całych igrzysk.Pewniak do pólfinalu a moze finału.

0

@barcelonaLM @mekston W sumie nie jest to dobra informacja bo Carlos chyba dostanie Zvereva u siebie

1

@MesQueUnClub96 No to chyba oczywiste że będzie sporo popełniał tych błędów w takim wieku na tak wymagającej pozycji

7

@MesQueUnClub96 On ma 17 lat

0

@mekston Beda niespodzianki cos czuje

0

@mekston Finał jest do 5?

3

Sporo fanów będzie mieć Carlos w wiosce olimpijskiej.Zainteresowanie jego osobą pewnie bedzie spore.


3

@MesQueUnClub96 Przeciez to juz bylo,ty dodi masz jakies opoznienie czy jak

0

@Popitek12 A moze Hurkacz

1

@Death_voice Bruno top

1

Carlos tez powiedział ze wolałby wygrac igrzyska niz Wimbledon.Niesamowity prestiż. @mekston


1

@mekston To bedzię problem dla Carlosa jesli przyśnie na początku seta po czym go straci i juz nie ma pola na błędy.On zresztą sam mówił że format szlemowy bardziej mu odpowiada i czuje się pewniej.Takiego kogos jak Alcaraz jest duzo łatwiej pyknąc w dwoch bo jednak do 3 to musisz inaczej troche to zaplanować + sam Hiszpan to dominator 5 setów.

1

@barcelonaLM Jedyny prawdziwy król Wimbledonu boski Fedex

4

@darek60 Wez dodiego jak mozesz ze sobą

11

@MesQueUnClub96 Ale dodi polujesz na te 3x gorące.No nie odpuścisz...

2

Czasami nie ma co się bawić w Kobego a po prostu wjechac i rzucic spod kosza.


1

@Comentateiro Przejął niesamowicie te ostatnie 4 minuty meczu.No totalny szef.

1

@barcelonaLM Absolutny king kong basketu a czy GOAT to niech kazdy sam sobie oceni.Kazdy chciałby grać tak jak on w tym wieku ale to masa wyrzeczeń i poświęcenia.Malo kto jest na to gotowy i ma taką kulture pracy i dyscypline.

3

39-letni LeBron zbiera lepiej niz Embiid.Niesamowitą ma tą fizyczność.

2

Niezła akcja Bookera xd


0

@MesQueUnClub96 Nie wszyscy.Niektórych trzeba uwolnić i ich potencjał ale jak zmieniasz trenera co rok to jest jak jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?