Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Z której strony
3
Ten duet ma niesamowitą aure.Ciekawe po ile będą bilety na ich mecze.
1
@MesQueUnClub96 Ja tylko ciebie
1
@macio_944 Bardziej mnie dziwi fakt ze nie masz mnie w obserwowanych ale no coz
1
@Jakchcesz Zresztą on ma takie zasięgi ze jemu juz chyba nie oplaca sie walczyc bo i tak wszystko ma
2
@Culer9002 Nie stać ich na niego
1
@MesQueUnClub96 Boli cie Petros Tsitsipas?
0
@mekston Na obecny moment to bym wolał zdecydowanie pojedynek z Novakiem dla Carlosa niz ze Zverevem.Sasza ma to doswiadczenie olimpijskie i wie jak to sie wygrywa.Do tego jego ulubiona nawierzchnia+swietna forma w tym sezonie na ziemi.Jeszcze jak trafi mu się dzien z podaniem to będzie ciężko.
0
@mekston Bardziej obawiam sie Zvereva niz Sinnera na mączce
0
@mekston Dla mnie Sasza to top3 faworyt całych igrzysk.Pewniak do pólfinalu a moze finału.
0
@barcelonaLM @mekston W sumie nie jest to dobra informacja bo Carlos chyba dostanie Zvereva u siebie
1
@MesQueUnClub96 No to chyba oczywiste że będzie sporo popełniał tych błędów w takim wieku na tak wymagającej pozycji
7
@MesQueUnClub96 On ma 17 lat
0
@mekston Beda niespodzianki cos czuje
0
@mekston Finał jest do 5?
3
Sporo fanów będzie mieć Carlos w wiosce olimpijskiej.Zainteresowanie jego osobą pewnie bedzie spore.
3
@MesQueUnClub96 Przeciez to juz bylo,ty dodi masz jakies opoznienie czy jak
0
@Popitek12 A moze Hurkacz
1
@Death_voice Bruno top
1
Carlos tez powiedział ze wolałby wygrac igrzyska niz Wimbledon.Niesamowity prestiż. @mekston
1
@mekston To bedzię problem dla Carlosa jesli przyśnie na początku seta po czym go straci i juz nie ma pola na błędy.On zresztą sam mówił że format szlemowy bardziej mu odpowiada i czuje się pewniej.Takiego kogos jak Alcaraz jest duzo łatwiej pyknąc w dwoch bo jednak do 3 to musisz inaczej troche to zaplanować + sam Hiszpan to dominator 5 setów.
1
@barcelonaLM Jedyny prawdziwy król Wimbledonu boski Fedex
4
@darek60 Wez dodiego jak mozesz ze sobą
11
@MesQueUnClub96 Ale dodi polujesz na te 3x gorące.No nie odpuścisz...
2
Czasami nie ma co się bawić w Kobego a po prostu wjechac i rzucic spod kosza.
1
@Comentateiro Przejął niesamowicie te ostatnie 4 minuty meczu.No totalny szef.
1
@barcelonaLM Absolutny king kong basketu a czy GOAT to niech kazdy sam sobie oceni.Kazdy chciałby grać tak jak on w tym wieku ale to masa wyrzeczeń i poświęcenia.Malo kto jest na to gotowy i ma taką kulture pracy i dyscypline.
3
39-letni LeBron zbiera lepiej niz Embiid.Niesamowitą ma tą fizyczność.
2
Niezła akcja Bookera xd
0
@MesQueUnClub96 Nie wszyscy.Niektórych trzeba uwolnić i ich potencjał ale jak zmieniasz trenera co rok to jest jak jest.