1

@MesQueUnClub96 Myślisz że nie miał zadnych testów anty?Dodi w jakim ty świecie żyjesz.

6

Jesli to oficjalne zdjęcie to troche iks de


1

@Szklaner Juz od dawna świeci dupą i cyckami.Tak sam sobie zapewnia walki we frikach

5

Klarowane zasady.


10

Zobacz @MesQueUnClub96 panna dla ciebie


1

@MesQueUnClub96 Najlepiej to Alcaraz vs Nadal

0

@NeroTFP1 Argentyna obecnie mam wrazenie ma pilkarzy obecnie ktorych sie kocha albo nienawidzi.Nic po srodku

4

@NeroTFP1 Tak to wygląda.Dużo mówiło się że Portugalczycy to buce a ja mam wrażenie że część Argentynczyków również taka jest.To bardzo podobne kraje mam wrażenie.

2

Jednak nie dla Reaku Leny Yoro.Alez to będzie duet z Lisandro.Oby tylko był zdrowy skład.


0

@Szklaner Czyli tak jak wszysycy Francuzi ktorzy urodzili sie aie we Francji i czuja sie Francuzami.

1

@Lucyfffer Ale zaden pilkarz nie wrzuci tego dla sieci dla miliona osob.Przeciez to obrzydliwe.

1

Lamine Yamal jakkolwiek bysmy go kochali to tez nie jest Hiszpanem.Jego ojciec jest z Maroka a matka z Gwinei.Mimo wszystko pewnie byloby mu troche przykro jakby ktos spiewal o nim takie rzeczy.Troche jest tym Francuzem z piosenki co szybko biega.

1

@Ptasior Naszczęscie Messiego tam nie bylo,w domu juz chyba byl z tego co piszą.

3

@Faro To przepraszanie już nic nie da.Nie wiem jak mozna zrobić taką głupote.Przeciez teraz chłopaki z Chelsea będą patrzec na Enzo jak na idiote.Juz nie wspomne o szerszym kontekście tej sprawy.Interpretowac można to tak że wyszło ze Argentynczycy są rasistami i nie szanują innej orientacji seksualnej danego człowieka.Chelsea w sumie wyjdzie na tym najgorzej bo to ich zawodnik się tak wysmienicie bawił i to nagrywał xd.

0

@Sysia11 Powinny pójść zawieszenia w ruch,tak naprawde Enzo rozwalił sezon Chelsea nim się zaczął XD

2

@Comentateiro W punkt

0

Ależ to było nieprzemyślane zachowanie Argentyny.Strasznie słabo to wyszło.Nie robi się po prostu takich rzeczy.


2

Sezon Chelsea coś czuje szybciej się skonczy niz zacznie ale to dobrze bo potężny Erik planuje wjechac do top4.


1

@FcPortoFan1999 O tym ze Francja,Portugalia,Hiszpania,Niemcy,Holandia też chcą wygrywać.To nie jest tak że Anglia ma Bogów piłkarskich w składzie.Reszta druzyn ma podobnych jakosciowo piłkarzy.

0

@FcPortoFan1999 Anglia powinna robić top3 na każdym turnieju i powinni ludzie byc zadowoleni

3

@FcPortoFan1999 No jak gardzisz drugim miejscem no to już naprawde mamy o Anglii zdanie najlepszej repki obecnie na świecie

4

@PatrykBarca Z drugiej strony 2x z rzędu w finał Euro wykręcił.Zawsze to srebrny medal.Tacy Niemcy od 2014 z pustą gablotą.

2

@MesQueUnClub96 Wszyscy oprócz Bearmana

2

@mekston Inna skala talentu.Bardziej bym powiedział że może być takim Mane/Sonem.

1

Garnacho zmienia obóz


3

@Kamiloza91 Zobaczymy jak zareaguje na presje.W Bilbao to on moze zagrac slaby i nikogo to nie obchodzi ale w Barcelonie kazdy slaby mecz będzie na głównej tapecie.Tu nie ma pola na słabe mecze bo inaczej jestes jechany.

1

@mekston Chyba ze przegrywa

1

@Bulbulator Powinien to Yamal

1

@Kapitan hawk Ciężko powiedzieć.Napewno rogaliki (croissanty) z piekarni ktorą mam niedaleko + warzywa swieże z ogrodu też robią robote.Ostatnio kalafior jem często i smakuje i pachnie rewelacyjnie.

0

@MesQueUnClub96 Westbrook był bardzo niedocenianym zawodnikiem w OKC.Przeciez w prime to była totalna bestia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?