Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart W NBA są dużo lepsi obrońcy i ofensywni atletci.Obawiam się że jakby taki Edwards czy Jokic lub po prostu inni topowi zawodnicy to by tylko wjeżdzali i nabijali na nim punkty.Ciężko mu będzie z tym wzrostem coś zdzialac bez rzutu.To raczej niemozliwe się utrzymac w lidze nawet gdy ojcem jest LeBron.
7
@Kapitan hawk Najbardziej to zapach bólu @MesQueUnClub96 gdy Carlos Alcaraz zdobywa kolejne tytuły
1
@barcelonaLM No póki co to największy jego związek z koszykówką to jego stary.Mówie może jakoś się rozwinie by stworzyć atuty ale no nie wiem.Próbuj Bronny.
5
@MesQueUnClub96 Klasycznie report
1
@barcelonaLM Dzisiejsza NBA jest strasznie wymagająca.Musisz coś mieć zeby się utrzymac w lidze a Bronny...nie wiem ciężary a chcialbym żeby byl super zawodnikiem.
2
Bronny nadal nie trafił trójki podczas Summer League.Ciężko to widzę.Nie otrzymał warunków fizycznych po ojcu więc średnio się nadaje do obrony.Atletyzmu ojca też nie ma.Jeszcze jakby umiał rzucać to mógłby miec te 1.88m wzrostu ale jego rzut też jest bardzo przeciętny a nawet słaby.Oby stary z niego kogoś wykreował ale może to pobyć tylko w NBA do zakończenia kariery James'a.
2
Extra fight na gołe łapy w klatce rzymskiej
1
@mekston +Sasza na mączce i moze na twardej jak ma swój dzień
1
@mekston No i Danil
1
@mekston Moim zdaniem żaden z big3 nie był w tym wieku na poziomie Carlosa.Nie byli aż tak skillowi i to na kazdej nawierzchni.
4
Carlos jest skazany na sukces.Mysle ze ponad 10 szlemów w karierze lekko pyknie.Pytanie czy się pojawią mocniejsi rywale.
0
@mekston Vinicius ma ogromny hypy ze względu na walke z rasizmem.Do tego Real jeszcze ukąsi Atlante.Raczej to wyra.
1
22 szlemy na korcie.
1
Chyba za wcześno jeszcze na zarabianie pieniędzy.
2
@mekston @AFA Jemu tylko brakuje zdrowia i regularnej gry.Ma charakter i jest moim zdaniem utalentowanym stoperem i tylko czekac na sukcesy.Juz w sumie osiąga te sukcesy w repce bo w klubie wiadomo xd
0
@nuevojugador Guardiola powiedział ze jest a ja ufam Pepowi ponad wszystko.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1794465480717279303
1
@mekston To był chyba najlepszy finał wielkoszlemowy pod względem jakości Alcaraza w karierze
0
@AFA Ja tam się spodziewałem.To TOP5 obronca gdy jest zdrowy i nikt mi nie powie że nie.
2
@barcelonaLM Ale widac zestresowany,pewnie wieksza presja niz na Wimbledonie w finale
1
Starego na pierwszym,klasik
0
@ViscaelBarca2007 Lautaro prędzej w top10.
24
Kosmos
0
Ciekawy wybór będzie miedzy Saką a Palmerem do fplu.
1
@Arden Ale to jest tylko Euro a nie Mundial.Możesz obstawic na Rodriego pieniądze to będziesz bogaty.Rodriego nawet nie byłbym pewny w top3.
0
@Arden Modric wygral LM a Rodri nie ma LM
0
@Arden Rodri nie ma szans w rywalizacji z Judem i VInim
0
@mekston To moze byc jak sytuacja VVD z Messim tzn Jude będzie blisko ale przegra
1
@Pawlak1992 W większosci Vini i Bell po 2 a reszta powyzej 7
9
Wygra pewnie w tym sezonie coś z Bayernem.Nie wierze ze nie wygrają nawet pucharu krajowego.Liga tez pewnie bedzie lepsza niz rok temu.
2
@JimMorrisonFCB Takie imprezy sa nie dla Huberta dopóki nie zrozumie ze jest faworytem w danym meczu i ma zgnieść swojego rywala