Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Pod kątem repki tak bo kluby jednak wygrywają LM City,Live czy Chelsea
0
@JordiAlbion Jego nawet w top10 nie będzie
3
@Barca_bwo A nie na czerwono?
5
Boski dzień dla Hiszpanów.
3
Hiszpania w każdym meczu na tym turnieju była lepsza od swojego rywala.Najwięcej kreowali na tym turnieju i strzelili najwięcej bramek w grupie czy to w fazie pucharowej.Mega zasłuzony mistrz Europy.
4
Bolesne ale fakty
9
Buuuuum Buuuum @mekston @barcelonaLM @agaFCB
2
Olmo pewnie dostanie MVP turnieju a Yamal MVP młodego zawodnika. @mekston
1
Olmo wygrał ta interwencją ten finał
1
Spalony jak nic jest
0
Kiepsko uderzył Yamal niestety,easy do wyjęcia
0
Oliie Watkins time moze w koncówce?To by była historia. @mekston
0
Kejna nie ma więc nie ma klątwy
1
@mekston Palmer tryb Premier League
2
Świetnie odegrał Bellingham to do Palmera
1
Mowilem ze to się zemsci @mekston
5
@Cvzx Ale przynajmniej normalny z charakteru
3
@mekston Jesli by przegrali ten mecz to na wlasne zyczenie
1
@Comentateiro To bylo top
2
Przy takim wyniku Vinicius chyba pewna złota piłka.Sam finał Jude'a to będzie za mało.
@mekston
5
Morata przy każdym kontakcie z piłką
0
@mekston Aaa Rodriego juz nie ma na boisku,czemu?
0
@mekston Wedlug mnie dostanie Rodri a Yamal najmłodszego
1
@mekston Novak dzisiaj przegrał 5 razy swoje podanie czyli tyle ile przez cały turniej.Nie chce nic sugerowac :_:
2
@barcelonaLM Wimbledon więcej przyjemnosci sprawił.Gdybym nie wiedzial ze to final euro to bym powiedzial sparing letni.
0
@norbi77 Messi nawet nie jest najlepszy na Copa to gdzie by dostał ZP.Moze bedzie w top5.
3
Może on z ławki za Morate na atak? @mekston @barcelonaLM
0
Do nędzy Anglików się przwyczailem ale Hiszpania dzisiaj troche się snuje po tym boisku.Troche za duzo tych wrzutek.
1
Mecz jakościowo dosyć przeciętny.Sytuacji bramkowych praktycznie żadnych nie było.Taki letni meczyk.
0
@Azazel_Pazuzu Ale ten gol powoduje ze oni dzis tu grają