1

@kulek22 Wynik lepszy niż gra ale i tak obawiam się ze na igrzyskach bedzie granie do Leona i Kurka i tyle

3

Cięzki mecz i zasłuzona porazka.Oby na igrzyskach było lepiej.


1

@Comentateiro Jestem zaskoczony ze będzie aż taka ''aura'' w timie USA.Nikt nie narzeka i bawią się koszykówką.Widac tą chemie a skilla wiadomo ze kazdy tam ma.

0

Tragicznie dziś wyglądamy na tle Japonii.A sama Japonia dzisiaj nam chyba właduje tyle asów ile przez ostatnie x meczy.

1

@Popitek12 W prime Zverev czy Hurkacz?

1

@ComentateiroOby skład był zdrowy i napewno United Ten Haga bedzie stawiac kazdemu opór

0

@FcPortoFan1999 Ma jakis uraz

1

Mam nadzieje ze na igrzyskach juz bedzie max grał Leon.Potrzebujemy go w 100% formie.


3

Ale to jest kocik.


4

Pięknie jest oglądać dominującego Bośniaka w cs2.


3

Rafa po meczu


11

@mekston Niezmiennie dla mnie najbardziej utalentowany zawodnik po Messim i Ronaldo.Powinien być wielki.I był przez jakiś czas ale za krótko.Taki potężny talent się zmarnował.On do dziś powinien rozrzucać piłeczki w Barcelonie.

22

5

@Arden Nie opłaca się bo kupią jakiegoś jaśka który nie bedzie potrafił nic zrobić.Mainoo to przyszłość angielskiej pilki.Giga koks juz teraz na swojej pozycji.

1

@Sulimo W Lublinie ruch

0

@mekston Bardzo duzo tego grania ma w ostatnim czasie

1

@mekston Rashford tez raczej nie zassa tak jak w poprzednim sezonie.To solidny pilkarz na 15 bramek+ w sezonie.

2

Rafa waleczny.Trochę siedzą mu te 4 godziny z wczoraj grania a chyba jeszcze dzisiaj debla gra.

0

@mekston Na papierze to jest bardzo dobry sklad ale kwestia zdrowia będzie tu znacząca

1

@blakkudium Manchester jak nie oni.Mogą zamknąc sklad przed sezonem.

1

Tsitsipas już ma 0:6 z Carlitosem i często to były mocne porażki.


0

Pamiatkowy pierwszy Garros w karierze.


0

@Yamal_Williams Yamal jest nietykalny z calego skladu

3

@MesQueUnClub_87 Ogólnie te serie z Batmanem są top

1

@zodiak_10 Kiedys te programy czy teleturnieje były epickie.Brakuje teraz tego ale juz chyba nie byloby tego ''vibu''.

4

@zodiak_10 Teń uśmiech xd

0

@AFA Po cichy wierze ze wróci chociaz do 50% Ajaxowego grania.On nie jest az tak beznadziejny ale ta cena za transfer go spralizowala.Wart jest z 30-40mln a dali za niego 100 i jest jak jest.

0

Iga Świątek cziluje przed igrzyskami.


0

Denver nie ma ludzi do grania więc nawet taki Westbrook się przyda.Oni obecnie z ławki nie mają dosłownie nikogo.


2

Z tego co widze duża część twittera się mocno oburzyła po tych słowach Szczęsnego.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?