- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1656 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
CLS63AMG
9
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1656 Culés
0
Co do Hurkacza, to trzeba pamiętać że:
1. Musiałby skreczować z dwóch spotkań jako że turniej singlowy zaczyna się szybciej niż turniej deblowy, co oznacza jeszcze większą kompromitację
2. Grając 1-2 gemy i kreczując jedynie zabrałby miejsce w drabince innym zawodnikom którzy pojechaliby tam po to żeby zagrać a nie jedynie skreczować, co byłoby raczej niezgodne z duchem fair play?
3. Do tego każda akcja na mączce z kontuzjowaną nogą może być niebezpieczna poprzez uślizgi, a jakikolwiek incydent mógłby bardzo mocno skrócić karierę Hurkacza
0
@MesQueUnClub96 Hubert wiedział ze na mączce nic nie zrobi więc uznał ze lepiej jechac na wakacje.Dobra decyzja.
0
@Encore Nie o to chodzi, ale bycie tam po to żeby być po prostu jest bez sensu. Oczywiście że to dobra decyzja, patrząc długoterminowo
0
@MesQueUnClub96 liczy się już tylko US Open. Bojkotuję igrzyska i jedynie sprawdzam wyniki lekkiej, plus finał 200metrów oglądam, chyba że Zverev będzie dobry
1
@MesQueUnClub96 Najwazniejsza para deblowa wystąpi tzn Alcaraz i Nadal więc jest dobrze dodi
0
@Encore Ważne żeby Novak zgarnął złoto w singlu, mogą sobie wygrywać 6:0 6:0 każdy mecz
0
@Encore z kim będą grać i na jakiej nawierzchni?
3
@MesQueUnClub96 1. Mógł się wycofać z singla bo większą szansę na medal miał w deblu i i mikście większość by to zrozumiała.
2. Zajebisty argument :) Czyli zabrać miejsce innemu deblowi jest słabe ale jak teraz zabrał szanse polskiemu mikstowi to jest git..
3. Nie musiał grać na 120%, mógł przed turniejem powiedzieć że jest optymalnie przygotowany na tyle ile mogł to zrobić na dwie konkurencje dlatego singla odpuszcza po czym podczas meczu stwierdzić że jednak nie da rady grać tyle.