0

@Chwytliwy Ja tam czekam na Jadona.

6

Nie wiadomo co ładniejsze.Bramka czy asysta?


0

@tommyVERceti to jest trap czy chcesz czy nie.Sam Borixon mówił ze robi zarówno trap jak i rap.

2

@tommyVERceti Od zawsze.A w zasadzie od kiedy pojawił sie na freestyle

1

@tommyVERceti Teraz robi się muzyke która wpada w ucho.Nikt nie patrzy na liryke.Liczy się dobry bit + zeby dobrze sie sluchało.

0

@tommyVERceti Białas od zawsze trzymał dobry poziom.

0

1

@tommyVERceti Bo to nie jest rap tylko trap

0

@ricardo0705 Zobaczymy jutro.Nie takie wyniki odwracało się w LM ale City jest dużym faworytem do awansu.

0

@MichVeB Tu raczej chodzi o to ze nie poradziłby sobie na pełnym dystansie.Ale dosyc błędne stwierdzenie bo jest wielu zawodników o podobnym profilu do Messiego(gorsze mają umiejetnosci) i radzą sobię swietnie w Anglii.

2

@NeroTFP Das ist fantastisze

6

Najlepsza scena w miodowych latach.


0

@Bykunn Chociaz jak ja bym to robił to by było tak :
Donnarumma
Trent-Ramos-VVD-Davies
Kevin-Henderson
Sancho-Lewy-Messi
Immobile

0

@Bykunn Lub Werner za Ronaldo i Ciro w atak.

4

@DanielOOL Dobre pytanie.Nie wiem bo osobiście nie oglądałem Bresci ;v

0

Ciekawa 11.


7

@GeFcIo Seville z Romą.

3

@Danny Gaucho Dokladnie.

3

Aymeric Laporte - 65 mln euro
Joao Cancelo - 65 mln euro
Benjamin Mendy - 57,5 mln euro
John Stones - 55,6 mln euro
Kyle Walker - 52,7 mln euro
Nathan Ake - 45,3 mln euro
Danilo - 30 mln euro
Pedro Porro - 12 mln euro
Angelino - 12 mln euro
Niezle tam się bawią w niebieskiej części Manchesteru :D

10

Taylor Sander przeszedł badania na COVID-19 i wyniki jego oraz jego rodziny są negatywne.Za 2 dni ma dołączyć do reszty teamu.Już się nie mogę doczekać meczów z jego udziałem.

1

@SeeleyBooth W punkt

1

@Striker A potem na drugi dzien to samo xD

0

Coś tam robią.


0

@Hiacynk Zawsze go nazywałem Pampersi .Kapitalny pilkarz.

1

@Ramos9248 Filipek,Gamrot i Nurma.

2

@AV0CAD0 No właśnie o to chodzi.Niech sobie robią co chcą byle nie publicznie bo ja np sobie nie życze oglądać tego typu zachowań :v

3

@Kajtek77 Szanuję każdego człowieka ale wydaję mi się że owy fanatyzm idzie w bardzo złą stronę.

3

@tobiasson92 Mam na myśli np faceta na balkonie z fujarą na wierzchu i owiniętym tęczową flagą.

2

Czy osoby które krótko mówiąc przeginaja pałe związane z LGBT powinny być karane w sposób rygorystyczny?

0

@Pilka_jest_okragla Dla mnie najlepszym zawodnikiem w tym sezonie był Ciro Immobile.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?