Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy Ja tam czekam na Jadona.
6
Nie wiadomo co ładniejsze.Bramka czy asysta?
0
@tommyVERceti to jest trap czy chcesz czy nie.Sam Borixon mówił ze robi zarówno trap jak i rap.
2
@tommyVERceti Od zawsze.A w zasadzie od kiedy pojawił sie na freestyle
1
@tommyVERceti Teraz robi się muzyke która wpada w ucho.Nikt nie patrzy na liryke.Liczy się dobry bit + zeby dobrze sie sluchało.
0
@tommyVERceti Białas od zawsze trzymał dobry poziom.
0
@tommyVERceti Ta
1
@tommyVERceti Bo to nie jest rap tylko trap
0
@ricardo0705 Zobaczymy jutro.Nie takie wyniki odwracało się w LM ale City jest dużym faworytem do awansu.
0
@MichVeB Tu raczej chodzi o to ze nie poradziłby sobie na pełnym dystansie.Ale dosyc błędne stwierdzenie bo jest wielu zawodników o podobnym profilu do Messiego(gorsze mają umiejetnosci) i radzą sobię swietnie w Anglii.
2
@NeroTFP Das ist fantastisze
6
Najlepsza scena w miodowych latach.
0
@Bykunn Chociaz jak ja bym to robił to by było tak :
Donnarumma
Trent-Ramos-VVD-Davies
Kevin-Henderson
Sancho-Lewy-Messi
Immobile
0
@Bykunn Lub Werner za Ronaldo i Ciro w atak.
4
@DanielOOL Dobre pytanie.Nie wiem bo osobiście nie oglądałem Bresci ;v
0
Ciekawa 11.
7
@GeFcIo Seville z Romą.
3
@Danny Gaucho Dokladnie.
3
Aymeric Laporte - 65 mln euro
Joao Cancelo - 65 mln euro
Benjamin Mendy - 57,5 mln euro
John Stones - 55,6 mln euro
Kyle Walker - 52,7 mln euro
Nathan Ake - 45,3 mln euro
Danilo - 30 mln euro
Pedro Porro - 12 mln euro
Angelino - 12 mln euro
Niezle tam się bawią w niebieskiej części Manchesteru :D
10
Taylor Sander przeszedł badania na COVID-19 i wyniki jego oraz jego rodziny są negatywne.Za 2 dni ma dołączyć do reszty teamu.Już się nie mogę doczekać meczów z jego udziałem.
1
@SeeleyBooth W punkt
1
@Striker A potem na drugi dzien to samo xD
0
Coś tam robią.
0
@Hiacynk Zawsze go nazywałem Pampersi .Kapitalny pilkarz.
1
@Ramos9248 Filipek,Gamrot i Nurma.
2
@AV0CAD0 No właśnie o to chodzi.Niech sobie robią co chcą byle nie publicznie bo ja np sobie nie życze oglądać tego typu zachowań :v
3
@Kajtek77 Szanuję każdego człowieka ale wydaję mi się że owy fanatyzm idzie w bardzo złą stronę.
3
@tobiasson92 Mam na myśli np faceta na balkonie z fujarą na wierzchu i owiniętym tęczową flagą.
2
Czy osoby które krótko mówiąc przeginaja pałe związane z LGBT powinny być karane w sposób rygorystyczny?
0
@Pilka_jest_okragla Dla mnie najlepszym zawodnikiem w tym sezonie był Ciro Immobile.