- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1289 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1289 Culés
0
Słucham Sobie nowego utworu od ,, chilwagonu ''. Skład ; Borixon , ReTo , Kizo , Żabson , Szpaku , Zetha , Qury , Olsza.
Jak można tego słuchać .? Przecież to jest tak dziecinnie słabe , że aż szkoda słów na to. Ta płyta co wyszła od nich taka naprawdę oparta tylko i wyłącznie na bitach, które są całkiem przyzwoite . A przekaz ??? ... i to jest nazywane rapem.
Oczywiście ktoś tu mi może powiedzieć a bo kiedyś jak wychodziło Gang Albanii Królowie Życia to co to niby było .? Był to projekt, ( tak twórcy twierdzili czyli Alibaba Popek Borixon ), że to jest tylko wyłącznie po to aby zarobić pieniąze. Kawałki będą jakotoako imprezowe i nie naywają tego rapu. Było to coś śmiesznego , innego . A ten chillwagon?? No bez jaj i to ma takie nawet w miarę dobre wyświetlenia... naprawdę nasza młodzież tak bardzo cofa się i idzie do tyłu .?
1
@tommyVERceti Bo to nie jest rap tylko trap
0
@Encore trap ? Słyszałeś trap ??
0
@tommyVERceti Ta
0
@Encore no to to jest daleko daleko od trapu .
1
@tommyVERceti Teraz robi się muzyke która wpada w ucho.Nikt nie patrzy na liryke.Liczy się dobry bit + zeby dobrze sie sluchało.
8
@tommyVERceti Bo ty jesteś Tommy Vercetti, człowiek z miasta, to wiadomo że cię coś takiego nie będzie interesowało. Nielegalne wyścigi, morderstwa, wymuszenia, haracze, gwałty na zlecenie, bez zlecenia zresztą też - to jest twój chleb powszedni.
0
@Encore co nie zmienia faktu , że chilwagon to nie jest trap . ; )) pomyliłeś się drogi Panie ;) i to bardzoo
0
@tommyVERceti to jest trap czy chcesz czy nie.Sam Borixon mówił ze robi zarówno trap jak i rap.
0
@tommyVERceti Ten projekt jest po prostu już przeterminowany i nikt na to nie czeka.