14

Aouar... piękny piłkarz. Marzę o nim w Barcelonie.

7

I tak się niech cieszy Juve że wygrali mistrza. Żeby taki klub grał tak słabo. I to nie jeden mecz bo to kolejny mecz w którym grają bardzo ale to bardzo słabo.

9

Sposób gry dosyć żałosny w tym meczu. Jak nie Ronaldo to praktycznie nikt. Transfery się szykują chyba do ofensywy.

1

@Bykunn Za bardzo opierają swoją grę na Ronaldo.

1

Lyon w finale LM. Ale to by było coś.

1

Szczęsny niech idzie do Marka uczyć się gry nogami. Kuleje strasznie to u Wojtka.

2

Nie ma mocy Juve w ofensywie. Oprócz Ronaldo to sumie nikt. Jeszcze zszedł Dybala.

3

Dybala kontuzja.

1

Ale Lepa fajnie komentuje mecz Juve.

5

Ale strasznie widać brak Ramosa.

4

Varane i Umtiti. Gdzie oni są po tym mundialu w 2018.

1

Dybala wchodzi.

2

Najgorszy mecz Varane'a w karierze. Co się dzieje z chłopem to ja nie wiem.

10

Ronaldo szykuje się na hat tricka. Wow. To są jego rozgrywki.

1

O kurcze ale wypadek w żużlu. Oby nic się nie stało poważnego.

0

Wyobrażacie sobie jak Tomek Hajto komentuje sam mecz?

0

@Danny Gaucho Obok Scholes aa

0

Rudy to ma przegląd pola.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Nwm ile Pep będzie musiał wydać jeszcze siana na obronę ale to się chyba spi3rdolilo na amen.

1

Benzemaaaaaaa @bixmix

1

Szkoda Rafy bo go lubię ale taki błąd... Nie przystoi.

0

@bixmix Benzema na bank

0

Depay strzela panemka w LM w takim momencie. Wow Memphis.

0

Latwwoooooo. Oo

0

Przynajmniej Ramos nie strzeli z bani

0

Pojedynek lysych czas zacząć.

2

@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie

3

City musi szybko strzelić bramkę a wtedy Real będzie musiał się całkowicie odkryć i kolejne bramki będą kwestia czasu. Zobaczymy jak to będzie :v

10

Tak naprawdę to City jest pod wielka presją.City musi a Real może.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?