Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Aouar... piękny piłkarz. Marzę o nim w Barcelonie.
7
I tak się niech cieszy Juve że wygrali mistrza. Żeby taki klub grał tak słabo. I to nie jeden mecz bo to kolejny mecz w którym grają bardzo ale to bardzo słabo.
9
Sposób gry dosyć żałosny w tym meczu. Jak nie Ronaldo to praktycznie nikt. Transfery się szykują chyba do ofensywy.
1
@Bykunn Za bardzo opierają swoją grę na Ronaldo.
1
Lyon w finale LM. Ale to by było coś.
1
Szczęsny niech idzie do Marka uczyć się gry nogami. Kuleje strasznie to u Wojtka.
2
Nie ma mocy Juve w ofensywie. Oprócz Ronaldo to sumie nikt. Jeszcze zszedł Dybala.
3
Dybala kontuzja.
1
Ale Lepa fajnie komentuje mecz Juve.
5
Ale strasznie widać brak Ramosa.
4
Varane i Umtiti. Gdzie oni są po tym mundialu w 2018.
1
Dybala wchodzi.
2
Najgorszy mecz Varane'a w karierze. Co się dzieje z chłopem to ja nie wiem.
10
Ronaldo szykuje się na hat tricka. Wow. To są jego rozgrywki.
1
O kurcze ale wypadek w żużlu. Oby nic się nie stało poważnego.
0
Wyobrażacie sobie jak Tomek Hajto komentuje sam mecz?
0
@Danny Gaucho Obok Scholes aa
0
Rudy to ma przegląd pola.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Nwm ile Pep będzie musiał wydać jeszcze siana na obronę ale to się chyba spi3rdolilo na amen.
1
Benzemaaaaaaa @bixmix
1
Szkoda Rafy bo go lubię ale taki błąd... Nie przystoi.
0
@bixmix Benzema na bank
0
Depay strzela panemka w LM w takim momencie. Wow Memphis.
0
Latwwoooooo. Oo
0
Przynajmniej Ramos nie strzeli z bani
0
Pojedynek lysych czas zacząć.
2
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie
3
City musi szybko strzelić bramkę a wtedy Real będzie musiał się całkowicie odkryć i kolejne bramki będą kwestia czasu. Zobaczymy jak to będzie :v
10
Tak naprawdę to City jest pod wielka presją.City musi a Real może.