6

@Mesi12 Boli cie wielki Bruno Fernandes?

0

@Mat_Cat Ale wciąz jest tam pare słabych ogniw.Jeszcze rok albo dwa United potrzebuje by walczyć o mistrza czy LM.

21

@socha Takie kursy to bym sobie odpuścil wariacie

1

W pierwszej lidze w Egipcie Al Ittihad strzela w 93 minucie i wyrównuje wynik z Zamalek.

1

@NeroTFP Ten format sprzyja zakładom bukmacherskim ;p

2

@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.

0

Kurs na Kopenhage na live 13. :v

1

@Janiama Szczerze to myślałem jak Lewy jeszcze grał w Lechu że skończy za granicą w jakims sredniaku i tyle z tego będzie a tymczasem jest jednym z najlepszych na świecie.

1

@Coutinho007 No bez Sancho na mistrza nie mają szans.Chociaż nawet z nim będzie ciezko z Bayernem.

1

@Coutinho007 Znaczy chodzi mi o to że w listopadzie szef Borusi mówil że Pulisic nie odejdzie a już zima go nie było ;v

4

I chyba Jadon zostanie w BVB.Moze to i dobrze.Mogła by go trochę przygnieść presja mimo że już jest fantastycznym zawodnikiem.Myśle że może pokopać 2-3 lata w Niemczech a pózniej odejsc do większego klubu.Chociaż Pulisica i Dembele też mieli nie sprzedać a wiemy jak się to skończyło.

2

Ale dziś ciekawy meczyk się szykuje a mianowicie Inter vs Leverkusen.Teoretycznie Inter faworytem ale nie zdziwie się jak ich Bayer pyknie.Na kogo stawiacie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Manchester United i Borussia Dortmund na razie nie są bliskie porozumienia w sprawie Jadona Sancho.Anglik być może będzie musiał wymusić transfer, jeśli chce latem trafić na Old Trafford.
/The Independent

0

Kurs na Kopenhage wynosi dziś 15.00.Za drobne można zagrać a może akurat się coś im uda zrobić.

5

Tak naprawde to może się to ciągnac do końca okienka.


2

@Hiacynk Piękny Jadon.Cieszy mnie że do końca jest z zespolem i nie wymusza transferu.

6

@darek60 Widocznie alkohol nie jest dla Cb :v

4

@Hiacynk Verratti chyba ważniejszy niż Mbappe.

6

@Hushovt Wojny nie będzie bo się nie opłaca.To nie 45

2

@kerouac W punkt kerlak.

1

Tam naprawdę to pan z Rosji nie musi nigdzie wkraczać bo już od dawna tam jest.

16

@mr_robot obecnie Goretzka>Busi

0

@Janiama Władimir Putin lubi polski bigos także luzik arbuzik

4

@Hushovt Z Wladkiem to nigdy nie wiadomo

2

@Kajtek77 Otóż to.

2

@Chakalaka No jest niezłe.

1

@SHIBA tak oooooo

0

@Roni/VEB No o tym mowie.Dla nich to obojętnie z kim będą grać.Cel jest jeden.

2

Lakersi coś ostatnio bez formy.Chyba ekipa LBJ'A odpuszcza i czekają na play offy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?