Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Mesi12 Boli cie wielki Bruno Fernandes?
0
@Mat_Cat Ale wciąz jest tam pare słabych ogniw.Jeszcze rok albo dwa United potrzebuje by walczyć o mistrza czy LM.
21
@socha Takie kursy to bym sobie odpuścil wariacie
1
W pierwszej lidze w Egipcie Al Ittihad strzela w 93 minucie i wyrównuje wynik z Zamalek.
1
@NeroTFP Ten format sprzyja zakładom bukmacherskim ;p
2
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.
0
Kurs na Kopenhage na live 13. :v
1
@Janiama Szczerze to myślałem jak Lewy jeszcze grał w Lechu że skończy za granicą w jakims sredniaku i tyle z tego będzie a tymczasem jest jednym z najlepszych na świecie.
1
@Coutinho007 No bez Sancho na mistrza nie mają szans.Chociaż nawet z nim będzie ciezko z Bayernem.
1
@Coutinho007 Znaczy chodzi mi o to że w listopadzie szef Borusi mówil że Pulisic nie odejdzie a już zima go nie było ;v
4
I chyba Jadon zostanie w BVB.Moze to i dobrze.Mogła by go trochę przygnieść presja mimo że już jest fantastycznym zawodnikiem.Myśle że może pokopać 2-3 lata w Niemczech a pózniej odejsc do większego klubu.Chociaż Pulisica i Dembele też mieli nie sprzedać a wiemy jak się to skończyło.
2
Ale dziś ciekawy meczyk się szykuje a mianowicie Inter vs Leverkusen.Teoretycznie Inter faworytem ale nie zdziwie się jak ich Bayer pyknie.Na kogo stawiacie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Manchester United i Borussia Dortmund na razie nie są bliskie porozumienia w sprawie Jadona Sancho.Anglik być może będzie musiał wymusić transfer, jeśli chce latem trafić na Old Trafford.
/The Independent
0
Kurs na Kopenhage wynosi dziś 15.00.Za drobne można zagrać a może akurat się coś im uda zrobić.
5
Tak naprawde to może się to ciągnac do końca okienka.
2
@Hiacynk Piękny Jadon.Cieszy mnie że do końca jest z zespolem i nie wymusza transferu.
6
@darek60 Widocznie alkohol nie jest dla Cb :v
4
@Hiacynk Verratti chyba ważniejszy niż Mbappe.
6
@Hushovt Wojny nie będzie bo się nie opłaca.To nie 45
2
@kerouac W punkt kerlak.
1
Tam naprawdę to pan z Rosji nie musi nigdzie wkraczać bo już od dawna tam jest.
16
@mr_robot obecnie Goretzka>Busi
0
@Janiama Władimir Putin lubi polski bigos także luzik arbuzik
4
@Hushovt Z Wladkiem to nigdy nie wiadomo
2
@Kajtek77 Otóż to.
2
@Chakalaka No jest niezłe.
1
@SHIBA tak oooooo
0
@Roni/VEB No o tym mowie.Dla nich to obojętnie z kim będą grać.Cel jest jeden.
2
Lakersi coś ostatnio bez formy.Chyba ekipa LBJ'A odpuszcza i czekają na play offy.