7

Była ręka Messiego.Minimalna ale była.Zamykam temat.

2

@LuisSalvano była ręka

7

Pikenbauer i Lenglet... cóż za duet.Szczegolnie francuski mur.

0

@SonBarcaGoku Neymar to też trochę inny styl ale też kozak w grze na małej przestrzeni.

7

Messi jest niesamowity gdy ma 3-4 rywali na plecach.Chyba nie ma drugiego takiego na świecie który ma taką swobodę w tłoku.

2

@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie

2

@BartqRKO Bez Embiida ten zespół umiera. Powtarzam i będę powtarzał że skład który przegrał z Toronto był najlepszym składem od wielu lat 76.

0

@barcelonaLM a na Polsacie wiesz?

0

Kto komentuje mecz Barcy z Napoli?

0

Ta kuchnia mistrzów to jest taki cringe na Polsacie że masakra. Oby LM wróciła do c+.

0

Trenował Pirlo jakiś klub czy poprostu dostał Juve bo był zajebistym zawodnikiem?

2

Insigne w pierwszym składzie. Było do przewidzenia.

0

Cieszcie się że Busi i Vidal zawieszenie bo oni by grali :d

0

@Coutinho007 Angol zawsze będzie chciał grać u siebie :v

0

@Coutinho007 I tak i nie.Wszystko zależy na ile chcą United tego Sancho bo kwota jest duża.

2

@Coutinho007 @NeroTFP Zadzownilem przed chwila do Lamparda.Zobaczymy co z tego wyjdzie

4

@NeroTFP Dzisiaj Chelsea wygrywa 4:0 i łatwo

2

Podobno Borusia oferuje Jadonowi dwa razy większą pensje.


0

@LuisSalvano Nie zmusi go do gry.

1

@Esteban_ dobra decyzja

7

Aż 3.50 na trzy strzały celne Messiego. Coś za dużo :v

1

Wywiady z Matim zawsze na propsie.Nice.

0

@Striker Dzisiaj Suarez masakruje Napoli.Zobaczysz.

2

@AllBundy No Sane to akurat jest wybitnie jednonożny.Sterling coś tam potrafi lewą nogą ;v

0

@Medrzakoo01 Za Rikiego wyjdzie Rakieta.

0

@BarcaInfo Lewnożny zawodnik by to skończył.Słabsza noga trochę kuleje u Sterlinga.

0

Pobawią się pewnie jeszcze troche.


2

@arasz1819 Bo to dzięki niemu głównie Real wygrał mistrzostwo i wyglądał naprawdę nieźle w defie. Zobacz wynik straconych bramek.

4

@arasz1819 Może i tak ale z nim cała organizacja gry wygląda lepiej.

16

Jutro będzie kolejny test dla serwerów fcbarca.com. Dziś ładnie trzymały także zobaczymy co jutro będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?