0

@barcelonaLM Lyon nie bo nudny będzie ćwierćfinał.

0

@mateuszdabski To sobie kibicuj Lyonowi ;vvv

0

@mateuszdabski Nie chodzi mi o kibicowanie.Ale większość nie chce Juventusu bo Ronaldo.

0

@Chinaski No to już wgl odległe czasy.

5

@ketchup94 Maestria ale z Ramosem.Bez niego sa jak dzieci we mgle.

0

@Esteban_ Niektórzy chyba nie chcą Ronaldo dalej niż Juventusu.

6

@_wiktoria_ Wystarczy że City strzeli jedną bramkę i Real będzie potrzebował aż 3 do awansu.A to że City nie strzeli chociaż jednej Realowi (bez Ramosa) jest raczej niemożliwe.

0

@Azi No właśnie tylko on mi przychodzi do głowy.Trochę minęło od tego.

1

A ja tam bym chciał żeby Juventus grał dalej.Wiele osób zapomina że gra tam nasz polak rodak.Nie pamiętam kiedy ostatnio Polski zawodnik który liczył się w swoim klubie bo tak jest ze Szczęsnym wygrał LM.Do tego Wojtuś jest bardzo sympatycznym i inteligetnym zawodnikiem.

4

@Oskar00 Oczywiście ze Juventus dalej.Wiele osób chyba zapomina że tam gra Polak.Bardzo sympatyczny zresztą.

0

@NeroTFP W Manchesterze drybling mial niesamowity.Bardzo szybka prawa noga.

2

@kerouac Niby chudy byk ale nie byk

9

@takisobiektos Mecz meczowi nierówny.

0

@Kengo Pjanic w swoim prime był genialny.Teraz też myśle że wniesie trochę jakości na 2-3 lata.

19

@MESSIah16 Nigdy nie paliłem i nigdy nie zapalę.

0

@eckov Jak zobaczysz na ich skład to praktycznie pierwsza jedynastka to pilkarze z przedzialu 18-28 lat.Tylko Matic powyżej 30.

4

I pewnie tak się to skończy.Lepiej dla Manchesteru jak i jego samego.
@Chwytliwy @Arkon @Hiacynk



0

@MESSIah16 Ta nagroda powinna być do 20 lat.

1

@Striker Ja dziś wjechałem za stówke City,Juve i United w pon.Zobaczymy co z tego wyjdzie.

1

@PatrykBarca Niby tak.Lipny przedział wiekowy bo Greenwood ma 18 lat a Martial 24.

0

@MESSIah16 Rashford>Trent

0

Greenwood pewniakiem?



4

@Alanooo Po 50/50

0

@Rust_Cohle Tzn??????

0

@Rudi35 Dokładnie byku.

1

Basen z rana jak talalala.Polecam wszystkim.Chyba nie ma nic lepszego na pobudzenie.

1

@NeroTFP A miał z tym problemy tzn z końcówkami meczów.

16

@IronSanHybrid Ale co potanczyl to jego.

9

Szanownego Pana Pereza się chwali że jest dobrym prezydentem i sam tak uważam ale z Bale'm nieźle się wkopal dając mu taki kontrakt. Teraz nie dość że nie gra to jeszcze ma jedną z najwyższych pensji w klubie. Odejść nie chce a nawet jakby chciał to nie ma chętnych bo kto mu da takie siano jakie kosi w Realu. Ogólnie dosyć ciekawa historia.

2

@Danny Gaucho Ty danny doświadczeniem rozwiazujesz te zagadki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?