Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Lyon nie bo nudny będzie ćwierćfinał.
0
@mateuszdabski To sobie kibicuj Lyonowi ;vvv
0
@mateuszdabski Nie chodzi mi o kibicowanie.Ale większość nie chce Juventusu bo Ronaldo.
0
@Chinaski No to już wgl odległe czasy.
5
@ketchup94 Maestria ale z Ramosem.Bez niego sa jak dzieci we mgle.
0
@Esteban_ Niektórzy chyba nie chcą Ronaldo dalej niż Juventusu.
6
@_wiktoria_ Wystarczy że City strzeli jedną bramkę i Real będzie potrzebował aż 3 do awansu.A to że City nie strzeli chociaż jednej Realowi (bez Ramosa) jest raczej niemożliwe.
0
@Azi No właśnie tylko on mi przychodzi do głowy.Trochę minęło od tego.
1
A ja tam bym chciał żeby Juventus grał dalej.Wiele osób zapomina że gra tam nasz polak rodak.Nie pamiętam kiedy ostatnio Polski zawodnik który liczył się w swoim klubie bo tak jest ze Szczęsnym wygrał LM.Do tego Wojtuś jest bardzo sympatycznym i inteligetnym zawodnikiem.
4
@Oskar00 Oczywiście ze Juventus dalej.Wiele osób chyba zapomina że tam gra Polak.Bardzo sympatyczny zresztą.
0
@NeroTFP W Manchesterze drybling mial niesamowity.Bardzo szybka prawa noga.
2
@kerouac Niby chudy byk ale nie byk
9
@takisobiektos Mecz meczowi nierówny.
0
@Kengo Pjanic w swoim prime był genialny.Teraz też myśle że wniesie trochę jakości na 2-3 lata.
19
@MESSIah16 Nigdy nie paliłem i nigdy nie zapalę.
0
@eckov Jak zobaczysz na ich skład to praktycznie pierwsza jedynastka to pilkarze z przedzialu 18-28 lat.Tylko Matic powyżej 30.
4
I pewnie tak się to skończy.Lepiej dla Manchesteru jak i jego samego.
@Chwytliwy @Arkon @Hiacynk
0
@MESSIah16 Ta nagroda powinna być do 20 lat.
1
@Striker Ja dziś wjechałem za stówke City,Juve i United w pon.Zobaczymy co z tego wyjdzie.
1
@PatrykBarca Niby tak.Lipny przedział wiekowy bo Greenwood ma 18 lat a Martial 24.
0
@MESSIah16 Rashford>Trent
0
Greenwood pewniakiem?
4
@Alanooo Po 50/50
0
@Rust_Cohle Tzn??????
0
@Rudi35 Dokładnie byku.
1
Basen z rana jak talalala.Polecam wszystkim.Chyba nie ma nic lepszego na pobudzenie.
1
@NeroTFP A miał z tym problemy tzn z końcówkami meczów.
16
@IronSanHybrid Ale co potanczyl to jego.
9
Szanownego Pana Pereza się chwali że jest dobrym prezydentem i sam tak uważam ale z Bale'm nieźle się wkopal dając mu taki kontrakt. Teraz nie dość że nie gra to jeszcze ma jedną z najwyższych pensji w klubie. Odejść nie chce a nawet jakby chciał to nie ma chętnych bo kto mu da takie siano jakie kosi w Realu. Ogólnie dosyć ciekawa historia.
2
@Danny Gaucho Ty danny doświadczeniem rozwiazujesz te zagadki.