Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Filip_10 kurde myślałem że to coś trudniejszego i analizowałem inne rozwiązania haha
3
@vangoor dobra idę po kawe
2
@SHIBA Niech ktoś napisze dlaczego ta odpowiedź bo nvm
4
@kerouac Prison Break razy trzy. Kocham mocno.
1
@Chwytliwy On mi się wydaje że zostanie
Widać że jest mocno przywiązany do klubu. Zresztą Rashford wydaje się ułożonym człowiekiem. Te akcje które sam zainicjował z obiadami dla dzieciaków. Wspiera też inne fundację. Na boisku też chłodna glowa. Nie pajacuje i nie prowokuje. Ogólnie to lubię chłopa.
1
@Chwytliwy No i pamiętajmy że to wciąż młody piłkarz bo co to jest 22 lata.
1
@Chwytliwy Chociaż z tym wykończeniem nie jest aż tak źle bo trochę tych bramek strzelił w tym sezonie.
2
@Chwytliwy Rash się za często podpala
1
@Chwytliwy Duży progres zrobił. Myślę że za dwa albo trzy lata będzie topka na świecie wśród napastników.
2
@Chwytliwy Mi się podoba u niego inteligencja boiskowa.
1
Martial 2:1 United.
1
@KmN Ciężko raczej.
3
Ale piękna bramka na Old Trafford. 1:0 dla gości.
8
@kerouac Zielu ma naprawdę duże umiejętności. Nie wiem czy Napoli go trochę nie blokuje.
1
@Chwytliwy Ibra w końcu zostaje?
1
@Mario96w Żaden niestety.Na siłę Zieliński.
0
@barcelonaLM Chyba każdy. Kurs zachęcał mocno.
1
@barcelonaLM Kupon żyje nadal i to chyba najważniejsze :v
1
@SnieguPlock @Comentateiro jesteś nawet
5
30 bramka Lukaku we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie.
7
@Grubson06 Z tego co wiem to LeBron ma udziały w Liverpoolu.
0
@Chwytliwy A ja wręcz przeciwnie. Uwielbiam Kante. Chociaż trzeba przyznać że od pewnego czasu gra bardzo słabo.
0
Bardzo fajna akcja Lautaro. Szkoda że nie wpadło.
1
@Chwytliwy Ja to zawsze chciałem zobaczyć w klubie duet Kante i Pogba. Szkoda że to się nie stanie. Chociaż w repce pograja :v
1
@Chwytliwy Wiele klubów ma niego chęć. Świetny jest w WHU
0
@Chwytliwy Kogo byś tam widział?
0
No teraz czekamy na wielkiego Lingarda.
2
@Chwytliwy Lingardinho będzie błyszczal
3
@Chwytliwy Donnarumma zdecydowanie.
0
@Katalonbar Eminem-Encore