0

Info o Jadonie od w miare dobrego zródła.


2

We wtorek finał play offów o premier league.Kogo byście woleli zobaczyć w najwyzszej klasie rozgrywkowej.Fulham czy Brentford ?

1

@Coutinho007 Kiedyś lubialem jeść byle co o każdej porze ale od 3-4 lat dbam o to co jem, kiedy i o której:v

1

@Coutinho007 Mam dokładnie rozpisane co jem danego dnia i o której godzinie i jakoś przyzwyczaiłem do tego swój organizm:d

5

@Szicek10 O tej godzinie?Nic.po 20 nie jem.

3

Portland bez Lillarda to przeciętny zespół.Dame ich keruje mocno w każdym meczu.

8

@Coutinho007 Brak kdb. Słabi ci kibice

5

@takisobiektos Ja naczelny fan Jamesa Hardena

4

@Hiacynk On czerpał radość z gry w piłkę. Niesamowity luz w grze. Do tego te magic klepki z Messim.

2

LeBron kiedyś powiedział że Tatum będzie wielki. JT ma papiery na wielkie granie. Możliwości ofensywne imponuja mocno.

0

@MESSIah16 Ma fundamenty czyli Pepe, Laca i Auba. Zobaczymy.

1

@VamosRakieta działam jak maszyna xD

1

@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.

3

@MESSIah16 Zidane efektowniejszy ale Xavi bardziej efektywny.

0

@NeroTFP Co fakt to fakt. Diego zawsze bd numerem jeden w Argentynie.

1

@Danny Gaucho a mi się nawet wydaje że on w defie był niezły.

0

@dominik127pl Myślałem że wymienisz Jonesa

0

A najbardziej niedoceniany zawodnik?

1

@Colon Lautaro Martinez

0

@damianex10 Kiedyś pamiętam jak słuchałem tu jest scierniskooooo

8

A ja lubię braci Golec i ich szanuję.

1

Parma 2:0.Szkoda że tak mało w nich zaintewestowalem bo ledwie 10zl po kursie 6.50.

1

@Bykunn Byku mam to samo hah

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lubicie disco polo czy jak slyszycie to zakladacie słuchawki?

4

Za takie gesty tzn typ z fujara na balkonie powinny być kary i to naprawdę wysokie. Odechciało by im się tych manifestacji.

2

@Chwytliwy Wjechał Ci?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FeloRPS dopiero na wiek spojrzałem. Nie jest źle

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?