8

@Chakalaka Wiadomo że Nazario.

5

@NeroTFP Pele, Garrincha, Nazario.

0

@FafitFCB daje rade sam bodziakiem

1

@FafitFCB Ja czekam aż mi zwolnią spota w v2

2

Dziś o 00:30 Milwauke będzie podejmować Boston. Czekam mocno na ten meczyk. Jak chce ktoś to będzie transmisja na c+ oczywiście.

1

@Hushovt Umtiti osiągnął chyba maxa i teraz odpoczywa w Barcelonie.

2

@NeroTFP Sam jestem słaby z orto ale razi ten błąd.

4

@Hiacynk Kurcze. Szkoda że nie ma w tv.

4

Jak oceniacie sezon w wykonaniu Leicester?Celem ich było zakwalifikować się do europejskich pucharów.No i spełnili ten cel bo będą grac w LE ale byli o włos od LM.
Spędzili w top 4 aż 325 dni by zakończyć sezon na 5 miejscu.

6

Liczby Nazário w stosunku do rozegranych meczów są naprawde niesamowite:
PSV-54 bramek i 7 asyst w 57 meczach.
Barcelona-47 bramek i 12 asyst w 49 meczach.
Inter-59 bramek i 11 asyst w 98 meczach.
Real-104 bramki i 35 asyst w 177 meczach.
Milan-10 bramek i 5 asyst w 20 meczach.
Praktycznie co mecz zawsze coś dokładał od siebie.A sam Ronaldo nie był aż tak znany ze świetnych liczb a po prostu z nieprawdopodobnych umiejętnośći dryblingu czy techniki.

12

Ostatni raz Bruno Fernandes pomylił się z 11 metrów w 2018 roku.Od tamtego czasu ma serie 17 strzelonych karnych z rzędu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Coutinho007 No jeśli chodzi o aspekty/przygotowanie fizyczne to widać że tu jest najwyższy poziom.

4

@Hiacynk Ja sam myślałem że po tej kontuzji się już nie podniesie.W tym wieku taka kontuzja w większosci przypadkowo konczy kariere.

45

Historia Zlatana jest niesamowita.W Manchesterze podczas jednego z meczów doznał kontuzji zerwania więzadla krzyżowego.Wielu mówiło że po tym już Ibra nie wróci do gry i odpuści sobie.Tymczasem przeniósł się do USA i zgniótł tą lige po czym idzie do ligi włoskiej i strzela swobodnie bramki w wieku 38 lat i wgl nie czuć tej jego metryki wiekowej.
Legenda.

1

@SonBarcaGoku On zawsze będzie dużo strzelał.Nawet gdy będzie miał 40.

0

@mekston Ładny wynik Cristiano.

6

Sytuacja Coutinho jest wręcz tragiczna dla Barcelony. Raz że nikt go nie kupi bo się nie opłaca a dwa że Barcelona nie widzi go raczej co powoduje tylko jedno rozwiązanie tego problemu czyli kolejne wypożyczenia. Nie dość że Barcelona nie będzie z niego korzystała to jeszcze będą mu musieli płacić część pensji by ten mógł sobie kopać piłkę na wyspach czy gdzie tam chce. Cytując Kucharczyka.Fatalnie.

0

@Colon coś widziałem

3

@Colon Pedritooo

1

@SkN Ogólnie ta piłka w czasach Pele była bardzo dziwna. Wiedza taktyczna była na bardzo niskim poziomie. No i technologia, treningi, przygotowanie fizyczne itd jest zupełnie inne niż kiedyś.

4

@Colon zgadzam się proszę pana.

2

@SkN W sumie jestem ciekawy jak prezentował się Pele i na ile był dobry z tego co o nim się mówi. Ciężko znaleźć jakieś dobre materiały na temat Brazylijczyka.

2

@VamosRakieta No tak to już jest :v

0

@Esteban_ Ja już mam prawie 2k :v

4

GP Wielkiej Brytanii dla Hamiltona czy widzicie kogoś innego?

2

@Hushovt Sztos ta 1 na fonie

0

@DaPi przy każdym można się wybronic

5

@MESSIah16 Nie ma takiego czegoś jak najlepszy sportowiec bo nie da się tego określić.

1

@MESSIah16 Napewno nie sportowiec, piłkarz tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?