Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon Ja mg podać tylko tych co moglem ogladac czyli
Nazario,Ibra,Suarez,Lewy i nie wiem może Aguero
0
@Arkon Mi się wydaję ze miał więcej pecha ;v
0
@Gaucho To zoba akcje z Ajaxem ;v
0
@Arkon Cechy Ibry:
-wykończenie
-technika
-drybling
-przeglad pola
-gra głową
-inteligencja pilkarska
-ustawianie się
-piękne bramki
-poziom przez 20 lat
-czytanie gry
-wirtuoz
0
@Arkon Jeśli oceniamy same umięjetności to Ibra top5 na spokojnie.
3
@Grubson06 Co nie zmienia faktu że jest najlepszy.
3
James Harden pokazał po raz kolejny kto jest najlepszy indywidualnie w lidze.
49 pkt,9 zbiórek i 8 asyst.
MVP
22
@Grzegorz12366 raczej koniec
7
@donleo12 Czarnym koniem to może być Atalanta a nie zespół który jest naszpikowany gwiazdami.
2
@donleo12 Psg czarny koń?
3
@Coutinho007 Otóż to.
1
Na jakiej pozycji powinien według was występować Frenkie? Dla on zawsze był i zostanie klasyczna 5.
0
@semafor Tylko że zarówno Mbappe jak i Di Maria trzymają poziom. :v
1
@Chwytliwy A pod względem umiejętności to chyba Paulo nie?
1
No i Paryż z trypletem w tym sezonie. Łatwo.
1
@kerouac niby wydaje się że wiem tu wszystko o wszystkim a jednak nie
0
@donleo12 bedzie Nejmor strzelał
1
@kerouac No ciekawe.
2
@Chwytliwy On i tak jest mistrzem w swoim fachu.
1
@NeroTFP Na samych meczach Paryża fortuny nie zarobisz :v
0
@4drian0 Tommy Hilfiger
1
@Colon Eminem stan
0
@KmN Widzisz byku. Nie każdemu jest dane obstawianie meczów.
1
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.
0
@takisobiektos No paru jeszcze im wyleciało np Dinwidie ale oni nie nastawiaja się na nic w tym sezonie. Pewnie pierwsza runda i out.
1
@Kajtek77 No takich dwóch zawodników może zrobić różnice. Szczególnie Durant który potrafi w sumie zrobić wszystko.
1
@Kajtek77 No fajnie gra. Zresztą Nets chcą dograć ten sezon i wjechać na pełnej w next gdy będą zdrowi Irving i Durant.
1
@Kajtek77 Bez dwóch największych gwiazd Brooklyn nie ma na co liczyć.
1
@tristan87 Zamiast strzelać to się kiwa z nimi na środku boiska.
4
@VamosRakieta Jego historia jest bardzo ciekawa. Polecam każdemu trochę poczytać o nim :d