Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hushovt Byku naprawde szanuję mocno Cie za tą wiedze o lotr i ogólnie zainteresowanie owym tematem.Ja sam uwielbiam film/ksiązke ale przy tobie to jestem laikiem xD
1
@Coutinho007 No ale też prawda że United może nie jest już topem w Europie jak kiedys ale gigantem marketingowym nadal są.Tam pieniądz napewno się zgadza.
1
@Coutinho007 I tak że w czasach pandemii taki transfer siądzie.Szczerze to myślałem że kluby przełożą te wielkie transfery.
1
@SonBarcaGoku Coś w tym jest ;v
1
@Coutinho007 70+2 raty podobno
1
@Coutinho007 @IronSanHybrid Już się nie moge doczekać gdy będzie w moim skladzie w fanatasy pl.
1
@Coutinho007 Alexisa pogonili to się zwolnilo miejsce xd
4
@IronSanHybrid No na waciki powinno mu starczyć
7
Wiedzialem że United ma siana jak lodu ale że aż tak.No ale kto bogatemu zabroni.
1
@Katalonbar Ale co to oznacza?
1
@marcin000019 Może nie fanboy ale lubie go i życze mu sukcesów.
0
@marcin000019 Ja kibicuje Sancho a nie BVB
0
@marcin000019 Barca juz od 6 lat jest potezna xD
1
@marcin000019 Teraz już nie będzie tak łatwo z Manchesterem.Na papierze skład będą mieli przepotężny.
1
@Chwytliwy No.Fajnie chervolet pasuje do tego.
0
Może być.
3
Kto na nocnej warcie?
0
@Chwytliwy A co ci się nie podoba? Nie jestem jego fanem jak coś. Pytam z ciekawości.
1
Najgorszy dziennikarz sportowy w Polsce?
1
@Triv44 Zawodnik z potężnym talentem. Jednak mnie osobiście razily te jego symulki czy inne odpaly na boisku.
1
@VamosRakieta Na początku było ciężko bo po prostu nie dawałem rady. Z czasem jednak przyzwyczaiłem swój organizm. A to ma tyle właściwości zdrowotnych że szok.
1
@VamosRakieta Od roku kąpię się tylko w zimnej wodzie i czuję różnice. Tzn czuje się świeży i o wiele mniej choruje. Praktycznie wgl.
4
@Kajtek77 Wzajemnie Kajtku.
1
@VamosRakieta Hah wybacz ale o tej godzinie zawsze biorę lodowata kąpiel. A tak to pozdrawiam serdecznie.
1
@PatrychoO Nie wiem ale ładny.
1
Gdzie byście widzieli w większym klubie Jeremie'go Boge? Nie jestem turbo fanem ligi włoskiej ale jego uwielbiam oglądać. @Chwytliwy @Hiacynk i inni.
0
@Chwytliwy Młody jest więc jeszcze ma czas na wielkie granie :v
2
@mlodykibic24 Ja mam z czempiona i jakość jest świetna jak za tą cenę.
3
@Chwytliwy Wydaje się że jest jednym z najbardziej utalentowanych Włochów
3
Chyba największym plusem Barcelony w obecnej LM będzie to że nie będą stawiani w roli faworyta. No może oprócz meczu z Napoli.