1

@Hushovt Byku naprawde szanuję mocno Cie za tą wiedze o lotr i ogólnie zainteresowanie owym tematem.Ja sam uwielbiam film/ksiązke ale przy tobie to jestem laikiem xD

1

@Coutinho007 No ale też prawda że United może nie jest już topem w Europie jak kiedys ale gigantem marketingowym nadal są.Tam pieniądz napewno się zgadza.

1

@Coutinho007 I tak że w czasach pandemii taki transfer siądzie.Szczerze to myślałem że kluby przełożą te wielkie transfery.

1

@SonBarcaGoku Coś w tym jest ;v

1

@Coutinho007 70+2 raty podobno

1

@Coutinho007 @IronSanHybrid Już się nie moge doczekać gdy będzie w moim skladzie w fanatasy pl.

1

@Coutinho007 Alexisa pogonili to się zwolnilo miejsce xd

4

@IronSanHybrid No na waciki powinno mu starczyć

7

Wiedzialem że United ma siana jak lodu ale że aż tak.No ale kto bogatemu zabroni.


1

@Katalonbar Ale co to oznacza?

1

@marcin000019 Może nie fanboy ale lubie go i życze mu sukcesów.

0

@marcin000019 Ja kibicuje Sancho a nie BVB

0

@marcin000019 Barca juz od 6 lat jest potezna xD

1

@marcin000019 Teraz już nie będzie tak łatwo z Manchesterem.Na papierze skład będą mieli przepotężny.

1

@Chwytliwy No.Fajnie chervolet pasuje do tego.

0

Może być.

/photo/3

3

Kto na nocnej warcie?

0

@Chwytliwy A co ci się nie podoba? Nie jestem jego fanem jak coś. Pytam z ciekawości.

1

Najgorszy dziennikarz sportowy w Polsce?

1

@Triv44 Zawodnik z potężnym talentem. Jednak mnie osobiście razily te jego symulki czy inne odpaly na boisku.

1

@VamosRakieta Na początku było ciężko bo po prostu nie dawałem rady. Z czasem jednak przyzwyczaiłem swój organizm. A to ma tyle właściwości zdrowotnych że szok.

1

@VamosRakieta Od roku kąpię się tylko w zimnej wodzie i czuję różnice. Tzn czuje się świeży i o wiele mniej choruje. Praktycznie wgl.

4

@Kajtek77 Wzajemnie Kajtku.

1

@VamosRakieta Hah wybacz ale o tej godzinie zawsze biorę lodowata kąpiel. A tak to pozdrawiam serdecznie.

1

@PatrychoO Nie wiem ale ładny.

1

Gdzie byście widzieli w większym klubie Jeremie'go Boge? Nie jestem turbo fanem ligi włoskiej ale jego uwielbiam oglądać. @Chwytliwy @Hiacynk i inni.

0

@Chwytliwy Młody jest więc jeszcze ma czas na wielkie granie :v

2

@mlodykibic24 Ja mam z czempiona i jakość jest świetna jak za tą cenę.

3

@Chwytliwy Wydaje się że jest jednym z najbardziej utalentowanych Włochów

3

Chyba największym plusem Barcelony w obecnej LM będzie to że nie będą stawiani w roli faworyta. No może oprócz meczu z Napoli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?