Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hiacynk A ja tam lubię i lato i zimę :v
4
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.
3
@kerouac Brown w Celticu.
1
@GIGAKOKS Zagra napewno ale ile to nvm.
1
@MESSIah16 I tak i nie.
1
@fart A ja właśnie zobaczę bo jak będzie mi się chciało bardzo spać to też jutro :d
3
@DaPi Zawsze to mnie bawiło. Te nieprzedryblowanie a naprawdę lubię VVD.
0
@barcelonaLM Sam miałem coś złożyć ale jednak odpuszczam
11
@kamilop Will ma takie wahania formy że wolę Fatiego 100 razy.
3
@barcelonaLM Nie typowalbym pierwszych spotkań bo to dla zawodników tak jakby nowy sezon.
1
@FeloRPS Wiesz co wariat ja będę pewnie oglądał na tv ale na bank będziesz miał na strims World.
1
Bramka Cardiff po takim kursie. Elegancja.
3
Kto dziś zarywa nockę i ogląda derby LA?
7
Jadon również wstawia tego samego tweeta co Rash.
5
@kaamil1910 Pike kiedyś robił z nim wywiad i mówił że pasowałby.
1
No ciekawe panie Rashford.
1
@Danny Gaucho Niesamowicie wyrzezbiony chłop.
5
@Striker Sztos transfer City.Zdecydowanie najlepszy zawodnik wisienek.
0
@kamiVeB Tak ale Peliakny tracą 4 mecze do niedzwiadków.Niby nie dużo ale troche jest.
2
@kamiVeB Nie ma żadnych pewniaczków.Po tak długiej przerwie zawodnicy dopiero będą wchodzić na max obroty.
1
@Katalonbar Jadon zjadł wszystkich oprócz Messiego.Mój bohater.
1
@Danny Gaucho Aj Danny.Nie zaczynaj ;v :D
5
@SkN Ja jestem po środku.Zdaje sobie sprawę czym jest ten wirus ale nie zwariowałem.
3
@DanielOOL Mój brat ma siaomi i jest zadowolony. To są chyba najlepsze obecnie fony w stosunku ceny do jakości.
0
@Hosh Aaa. No tak.
0
@Colon do czego mój drogi?
1
@NeroTFP 20 lat na najwyższym poziomie grania.Tu chyba nic nie trzeba dodawać.
2
@tobiasson92 Sancho ma jeszcze 2 lata tylko kontraktu.Teraz mogą wyciągnąć konkret hajs a pózniej już będzie tylko ciężej.
1
Szkoda że prawdopodobnie odpuszczą Grealisha.
0
@okiemtypera_lucaxx95 myślę nad tym meczem bo kurs ciekawy.