8

@AmigoBlancos Ramos to Ramos. Brutal ale poziom sportowy i charyzme to on ma. Dziś brakowało kogoś takiego kto poustawia to od tyłu i uspokoi grę.

3

@Chwytliwy Ale też kurtula trochę wyjął.

1

Jak ktoś chce obejrzeć fajny basket to o 3 grają Toronto z Celtami. Transmisja w c+.

3

@JimMorrisonFCB Gdyby zagrali z Bayernem to wydaje mi się że takie 50/50.

6

@NeroTFP I Messi który dziuruje Neymara.

10

Ale jak działa psychika po takim błędzie który popełnił Varane w pierwszej połowie. Chłop tak wyszedł wystraszony na drugą połowę że praktycznie każdy kontakt z piłką był niepewny.

2

@Chwytliwy No tak ale takiemu klubowi jak Juve to nie przystoi by liczyć na jednego gracza.

2

@Chwytliwy To opieranie gry na 35 letnim Ronaldo jest straszne.

3

Kogo oni dają do wywiadów w tym Polsacie. Ale cringe na twarzy Szczesnego.

6

@NeroTFP Też mi się tak wydaje.

3

@KSSniper Bale pewnie w golfa sobie pykal podczas meczu.

2

Myślicie że Sarri odejdzie z Juve?

8

Może drabinka nie sprzyja Barcelonie ale ten klub jest w stanie zagrać jeden dobry mecz. Wygrać jutro nawet po samoboju a później niech się dzieje wola nieba bo z nią się zawsze zgadzać trzeba.

7

@tristan87 jak zwykle

2

Insigne zagra z Barcelona?

3

@Janiama Też nie lubię Red Bull a tyle osób go pije :D

5

Jest szansa jeszcze na miasto które wygra zarówno ligę Europy jak i ligę mistrzów. Mowa oczywiście o Manchesterze.

1

@Janiama A to czemu proszę pana?

9

Lyon już napsul trochę krwi City w LM. To może być naprawdę fajny meczyk.

1

@Janiama A lubisz Lipsk?

20

@BarcaInfo No i szanuję. Ma jaja.

6

De bruyne, de bryjne, de brojne, de bruyn a może de broyn?

2

Każdy się zastanawiał jak Militao zastąpi Ramosa a to Rafa spieprzyl mecz. Aj ta piłka nożna.

20

Ramos elegancko ubrany na snookera.

7

Nie wiem czy sam transfer dla Edena był dobry. W Chelsea był liderem a pewnie zostałby ich legenda. Miał uznana markę w Anglii. Każdy wiedział kim jest Eden Hazard. Rozumiem że chciał walczyć o trofea ale może trzeba zaufać Lampardowi.To nie jest ten Hazard który zachwycał wszystkich.Po prostu słaby sezon indywidualnie w wykonaniu Belga.

5

@BarcaInfo Wydaje mi się że Ronaldo nie jest tam problemem m :v

1

Ta druga bramka Ronaldo po rykoszecie czy czysta?

2

Nie zdziwie się jak
Napoli i Atalanta awansują. Ta LM będzie bardzo dziwna.

14

Aouar... piękny piłkarz. Marzę o nim w Barcelonie.

7

I tak się niech cieszy Juve że wygrali mistrza. Żeby taki klub grał tak słabo. I to nie jeden mecz bo to kolejny mecz w którym grają bardzo ale to bardzo słabo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?