Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@AmigoBlancos Ramos to Ramos. Brutal ale poziom sportowy i charyzme to on ma. Dziś brakowało kogoś takiego kto poustawia to od tyłu i uspokoi grę.
3
@Chwytliwy Ale też kurtula trochę wyjął.
1
Jak ktoś chce obejrzeć fajny basket to o 3 grają Toronto z Celtami. Transmisja w c+.
3
@JimMorrisonFCB Gdyby zagrali z Bayernem to wydaje mi się że takie 50/50.
6
@NeroTFP I Messi który dziuruje Neymara.
10
Ale jak działa psychika po takim błędzie który popełnił Varane w pierwszej połowie. Chłop tak wyszedł wystraszony na drugą połowę że praktycznie każdy kontakt z piłką był niepewny.
2
@Chwytliwy No tak ale takiemu klubowi jak Juve to nie przystoi by liczyć na jednego gracza.
2
@Chwytliwy To opieranie gry na 35 letnim Ronaldo jest straszne.
3
Kogo oni dają do wywiadów w tym Polsacie. Ale cringe na twarzy Szczesnego.
6
@NeroTFP Też mi się tak wydaje.
3
@KSSniper Bale pewnie w golfa sobie pykal podczas meczu.
2
Myślicie że Sarri odejdzie z Juve?
8
Może drabinka nie sprzyja Barcelonie ale ten klub jest w stanie zagrać jeden dobry mecz. Wygrać jutro nawet po samoboju a później niech się dzieje wola nieba bo z nią się zawsze zgadzać trzeba.
7
@tristan87 jak zwykle
2
Insigne zagra z Barcelona?
3
@Janiama Też nie lubię Red Bull a tyle osób go pije :D
5
Jest szansa jeszcze na miasto które wygra zarówno ligę Europy jak i ligę mistrzów. Mowa oczywiście o Manchesterze.
1
@Janiama A to czemu proszę pana?
9
Lyon już napsul trochę krwi City w LM. To może być naprawdę fajny meczyk.
1
@Janiama A lubisz Lipsk?
20
@BarcaInfo No i szanuję. Ma jaja.
6
De bruyne, de bryjne, de brojne, de bruyn a może de broyn?
2
Każdy się zastanawiał jak Militao zastąpi Ramosa a to Rafa spieprzyl mecz. Aj ta piłka nożna.
20
Ramos elegancko ubrany na snookera.
7
Nie wiem czy sam transfer dla Edena był dobry. W Chelsea był liderem a pewnie zostałby ich legenda. Miał uznana markę w Anglii. Każdy wiedział kim jest Eden Hazard. Rozumiem że chciał walczyć o trofea ale może trzeba zaufać Lampardowi.To nie jest ten Hazard który zachwycał wszystkich.Po prostu słaby sezon indywidualnie w wykonaniu Belga.
5
@BarcaInfo Wydaje mi się że Ronaldo nie jest tam problemem m :v
1
Ta druga bramka Ronaldo po rykoszecie czy czysta?
2
Nie zdziwie się jak
Napoli i Atalanta awansują. Ta LM będzie bardzo dziwna.
14
Aouar... piękny piłkarz. Marzę o nim w Barcelonie.
7
I tak się niech cieszy Juve że wygrali mistrza. Żeby taki klub grał tak słabo. I to nie jeden mecz bo to kolejny mecz w którym grają bardzo ale to bardzo słabo.