La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1324 Culés

2

Po tym co dzisiaj widziałem City jest murowanym faworytem do zwycięstwa w LM. Szeroka ławka, wysoka jakość w pierwszym zespole, bardzo duża dynamika gry. Będzie bardzo ciężko się im przeciwstawić, ktokolwiek by nie stanął z nimi w szranki.

3

@JimMorrisonFCB Gdyby zagrali z Bayernem to wydaje mi się że takie 50/50.

konto usunięte

1

@Encore Tylko też nie wiadomo, jak zaprezentuje się Bayern z drużyną z topu. W tym sezonie jeszcze z taką nie grali. Dortmund, Chelsea czy Tottenham to obecnie nie są zespoły z najwyższej półki. City np, już się mierzyło czy to z Liverpoolem czy teraz z Realem Madryt i wypadli na plus. Obywatele moim zdaniem są największym faworytem do wygrania Ligi Mistrzów, niedaleko za nimi Bayern.

konto usunięte

4

@JimMorrisonFCB Mnie osobiście City dziś nie zachwyciło. Real sprzedawał im tyle prezentów, że powinni to skończyć z 4-5 bramkami na koncie z samych podań od obrońców/bramkarza/Casemiro. City wydawało się być nieco bez pomysłu, podejmować błędne decyzje. Z kolei gdy Real przyspieszył to nagle robiły się poważne problemy z tyłu, jak choćby w ostatnim kwadransie pierwszej połowy. Wydaje mi się, że ten zespół ma potencjał do grania znacznie lepiej, niż w tym meczu.

2

@Encore Mimo wszystko, jak dla mnie City > bayern @Hiacynk Karol K.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?