La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1289 Culés

0

Jak miała być kilka lat temu obwodnica, to nie, zbuntowali się mieszkańcy. A teraz stój w korku. Urwy nie ludzie.

1

@SeeleyBooth W punkt

konto usunięte

3

@SeeleyBooth na hulajnodze, a nie autem. Przyszłość będzie bez samochodów!

1

@kerouac 20 km hulajnogą? XD

8

@SeeleyBooth Kiedyś ludzie pieszo chodzili na inny kontynent. Nie marudź.

konto usunięte

4

@Danny Gaucho 20km i narzeka, woli smrodziuchem stać w korku i wdychać spaliny...

1

@Danny Gaucho Jesteś taki sam jak oni, niczym się nie różnisz xd

0

@SeeleyBooth Kup sobie motocykl i zapomnisz co to są korki.

0

@SeeleyBooth Ważę dwa razy więcej niż oni we dwóch.

konto usunięte

6

@MesQueUnClub_87 dokładnie, brakuje dawców ^^

0

@MesQueUnClub_87 A poznam co to sopel z nosa zimą albo wyląduje na czyjejś masce xd

0

@SeeleyBooth Zimą to możesz sobie jedynie włączyć Moto GP na konsoli, ale latem jest frajda nie do opisania ;)... na masce to lądują głównie narwańcy bez wyobraźni, którzy na każdym odcinku odkręcają manetkę do końca.

1

@MesQueUnClub_87 Jeździłem 5 lat motorem więc znam temat:)

konto usunięte

0

@SeeleyBooth rower z napędem to jeszcze nie motor...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?