15

Ronaldo zaledwie 6 minut po powrocie z 6 -miesięcznej kontuzji, doznał urazu kolana i na ponad 20 miesiecy został odsunięty od futbolu.
Marcello Lippi: "W ciagu całego mojego życia nie słyszałem w tunelu Olimpico tak pełnego bólu krzyku, jak ten, który wydał Ronaldo."

Ten facet później wrócił i wygrał ostatni mundial dla Brazylii


1

@Bernard777 Tak, lata 70 Alan Hudson grał wtedy dla Stoke potem przeniósł się do Arsenalu.
1975 rok 2:1 z Derby County.

0

Komentarz usunięty

1

@Murazor Z chęcią bym sobie obejrzał jak dzisiejsze towarzystwo z topu sobie radzi w takich podwórkowych warunkach

2

Teraz musimy zgłosić skargę do UEFA, bo trawka za sucha i za długa, piłkorz może kolanko sobie zedrzeć w swoich dziurawych getrach z ochraniaczami wielkości pudełek po zapałkach, niedopuszczalne


11

Król mówi ja słucham


1

@Luciano99 @Kessie przestań odbierać mi smak życia

1

@July_6_BcN Nie mogę się doczekać tego głosu anioła

0

@July_6_BcN Nie bajeruj tylko hymn śpiewaj :)

0

@July_6_BcN Myślałem, że takie rzeczy się czuje xD

1

@July_6_BcN Dowód na to, że jestem pro lgbt

28

A podwójną tęczę widzieli?
https://zapodaj.net/images/0efc3e73e4cbc.jpg

18

Przed włączeniem wiedziałem jaki będzie koniec tej historii


1

@Encore Djoković nie zdążył kariery skończyć, a już mu rekordy biją xD

0

@PatrykBarca To co kto po kim oczekiwał to jest sprawa drugorzędna, obaj kosztowali porównywalne sumy. Havertz przy kontuzji Odegaarda, by wychodził też w podstawie zamiast Eze jestem przekonany.
Też nie lubię sposobu gry Szweda, ale bym go nie umieszczał w jednym zestawieniu z jakimś Elangą, Simonsem, czy Sesko.

0

@PatrykBarca Gdzie go Havertz wygryzł? Havertz raz wyszedł w pierwszym składzie na City

1

@PatrykBarca Czy Ty zdrowy jesteś? Dajesz Gyökeresa który strzelił ponad 20 goli dla Arsenalu na równi z Isakiem, a nawet Sesko nie podałeś?
Dla mnie to wygląda w ten sposób
1. Elanga
2. Sesko
3. Isak
4. Madueke
5. Delap
Simons jest takim niewypałem, że powinien być w top5 flopów dekady z miejsca.

1

@July_6_BcN Opinia faceta znanego tylko przez nazwisko nie jest istotna dla mnie

6

Nasz brat poświęcił życie prywatne dla Arsenalu, stąd ten peak formy @Kessie


2

@MichuZ44 Ja już się na nich nie nabiorę, czekanie ponad pół roku żeby dało się podać bez playstyle'u, albo żeby była możliwość strzelenia gola z dystansu. Miało być zatrzymane tempo wypuszczania przesadzonych kart, a po dwóch miesiącach ludzie Guilitem srebnym ze statami 88/90 biegali, idioci i debile.

0

4

@Kgorecki2500 W czym lepsza? Przechlani żołnierze którzy równo kroku nie potrafią utrzymać

1

@Dari0G Niby dlaczego? Sprzedałem po atrakcyjnej cenie, gość nawet nie chciał go oglądać tylko zapłacił i pojechał xD

4

@MesQueUnClub_87 Po tym jak najpierw kupowałem samochód, a potem sprzedawałem swój stary jeszcze bardziej znienawidziłem ludzi

0

@mekston Nie no z Burnley u siebie pojadą kilkoma bramkami, chyba że portki brązowe już będą przed wyjściem na boisku i gra na aferę. Crystal ma finał z Rayo w LK i nie wyjdą mocnym składem.

3

@Safrani To Ty robisz przebiegi dziadków kościołowych ja w zasadzie mam samochód głównie na dojazdy i latanie wokół komina, raz na tydzień trasę 200km przejadę i wychodzi mi 20 tyś, a mam wrażenie że dużo nie jeżdże.

0

@szymonekk Gdybyś premier league oglądał cały sezon to byś przeprosił jeszcze sędziów z LL.

16

@marcin62 Wartości uczelni i edukacyjne od prostytutki, której softy latają w każdym zakątku internetu xDDD

0

@mmaciass 130 tyś to ludzie robią w 2/3 lata, więc strata jakichś 50 tyś + na aucie 2/3 letnim jest spora.

2

Zero kontrowersji, przypominam że w premier league liczy się bilans bramkowy, na ten moment City ma +1. 3 mecz z rzędu, w którym sędziowie pchają City.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?