12

@Cvzx Czyli nasz bąbelek to 10 letni chłopaczek @July_6_BcN

0

@Arden No i trzeba po karkówkę jutro jechać

1

@FcPortoFan1999 Wtedy jego nazwisko wybrzmi na lata

1

@FcPortoFan1999 Cisza Portowcu

5

@BulaKG podoba Ci się biżuteria na nogach?


4

Endrick do Arsenalu @Kessie ?


2

@Colon Rozgrzeweczka zawsze była dla lamusów, ale po 30 człowiek zmienił zdanie

1

@Popitek12 Najgorsi byli Ci co po laysach paprykowych walili w woreczki rzyg, a Ty po ćwiartce szedłeś na maczka na luzie

2

@D10SLEO Tak naprawdę przez dostępny czas do ogladania w tych porach tylko wyrywkowo TdF ślędzę, zazwyczaj końcówki etapów i ciężko znaleźć do kibicowania kolarzy ulubionych. Jak człowiek chodził do szkoły to prawie cały peleton znał i tak przez dekadę się miało ulubieńców

1

@D10SLEO Fajnie jakby się odważył, lubię te okrutne dla zawodników hiszpańskie piekło pod górę

1

@Kidd @D10SLEO Pogacar tylko TdF, czy Vuelte w koncu tez atakuje?

0

@zadafcb Pogacara wziął?

0

@PIWOSZ89 Za tydzień to Ty dziurze zabitej dechami nie znajdziesz takich cen

0

Komentarz usunięty

5

Ten Mejza k.... 10 tyś zł pobiera miesięcznie z kilometrówek, jak to widzę to mam ochotę zamach jakiś przeprowadzić


7

@michaleu Jak już baba z trójką dzieci z Tobą nie wytrzymuje dłużej niż pół roku kiedy jesteś multimilionerem, to wiedz że nie ma dla Ciebie nadziei

1

@Adriano99 Niezły przystojniak na avku, na tik toku też

3

Jak to Arsenal z Burnley w poniedziałek o 21? @Kessie @Czajka90 Toż to większy skandal niż we Włoszech z rozgrywaniem meczów

1

27

@Roobo To był @Popitek12 już po kilku francuzach

0

@gumaz Seat leon 1 w gnoju po mapie na 99.9% procent

1

@Faro Nic mnie nie boli, staram się dać Ci do zrozumienia, że jesteś klonem tych ludzi

1

@Marcelinho99 Ale nasz zdrajca @Kessie

8

Komentarz usunięty

4

Zbierasz już butelki na kaucje żeby sobie kupić koszulkę z pięknym Szwedem? @Kessie


1

@ranger3120 Ale jakich konkretów, na każdym magazynie jest inaczej, pewnie 10h roboty w polskich standardach, podjeżdżasz paleciakiem i ładujesz towar, albo parobki Ci na wózek ładują, rozładowujesz, segregujesz i se kręcisz po magazynie. Ty jak mój ziomek jesteś, chwyta się wszystkiego, ale nic konkretnego z tego nie wychodzi. Trochę konsekwencji i samozaparcia, robota jak robota.

10

@ranger3120 Po kursie na wózek widłowym życie już nie jest takie samo, każdy zaczyna zapraszać Cię na imprezy, nie da się odpędzić od panienek, ja bym nie ryzykował na Twoim miejscu

0

Dlatego nie przeglądam zdjęć lasek na ig


1

@maroon Chociażby ostatnia sytuacja na PNA, spłakał się że mu Lookman piłki nie podał przy rozstrzygniętym meczu w 1/4 i był gotowy odlecieć z turnieju

3

Mitoma bez mundialu :(


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?