Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kessie Kitler
https://ipla-e1-100.pluscdn.pl/p/images/69/6910f0e2e3cbd0188c7d9b97873c7336.jpg
1
@VamoSBarca88 https://zapodaj.net/images/993f335925157.jpg Fajnie jest
13
@Arden Argentyńczycy
1
@marcin62 Neymar powołany tylko dlatego, że 4/5 kraju o niego prosi Anczelota
0
@Kinginiesta Tych co chcą jego transferu do Barcy :D
0
Neymar Neymar Neymar, wracamy skurczybyki! Wasz Joao Pedro odstrzelony i dobrze, im mniej Chelsioków do oglądania tym lepiej
0
@Giwera Każdy kraj ma swojego atmosferovicia, bo ze względy na aspekty sportowe nikt go nie powołał.
6
To jest dosłownie najgorsza formacja piłkarzy z danego kraju jaka istnieje do kibicowania, poza Niemcami
https://x.com/Adeyemi_AFC/status/2055434304822407557
Kocik
Czy Ty z Mendym też byś tak śpiewał @FcPortoFan1999 ?
5
Piękny hołd dla legendy klubu, która nigdy premier league nie wygrała @Kessie @Frimpong
0
@arasz1819 Ile araszku dziś było wychylone?
2
@Esteban_ Albo za kratami
5
Nike zrobiło niezłe stroje szermanemu klubowi
3
@Kessie Ten choker to nie jest pas cnoty
12
@Cvzx Czyli nasz bąbelek to 10 letni chłopaczek @July_6_BcN
0
@Arden No i trzeba po karkówkę jutro jechać
1
@FcPortoFan1999 Wtedy jego nazwisko wybrzmi na lata
1
@FcPortoFan1999 Cisza Portowcu
5
@BulaKG podoba Ci się biżuteria na nogach?
4
Endrick do Arsenalu @Kessie ?
2
@Colon Rozgrzeweczka zawsze była dla lamusów, ale po 30 człowiek zmienił zdanie
1
@Popitek12 Najgorsi byli Ci co po laysach paprykowych walili w woreczki rzyg, a Ty po ćwiartce szedłeś na maczka na luzie
2
@D10SLEO Tak naprawdę przez dostępny czas do ogladania w tych porach tylko wyrywkowo TdF ślędzę, zazwyczaj końcówki etapów i ciężko znaleźć do kibicowania kolarzy ulubionych. Jak człowiek chodził do szkoły to prawie cały peleton znał i tak przez dekadę się miało ulubieńców
1
@D10SLEO Fajnie jakby się odważył, lubię te okrutne dla zawodników hiszpańskie piekło pod górę
1
@Kidd @D10SLEO Pogacar tylko TdF, czy Vuelte w koncu tez atakuje?
0
@zadafcb Pogacara wziął?
0
@PIWOSZ89 Za tydzień to Ty dziurze zabitej dechami nie znajdziesz takich cen
0
Komentarz usunięty
5
Ten Mejza k.... 10 tyś zł pobiera miesięcznie z kilometrówek, jak to widzę to mam ochotę zamach jakiś przeprowadzić
7
@michaleu Jak już baba z trójką dzieci z Tobą nie wytrzymuje dłużej niż pół roku kiedy jesteś multimilionerem, to wiedz że nie ma dla Ciebie nadziei
1
@Adriano99 Niezły przystojniak na avku, na tik toku też