13

@Arden Argentyńczycy

1

@marcin62 Neymar powołany tylko dlatego, że 4/5 kraju o niego prosi Anczelota

0

@Kinginiesta Tych co chcą jego transferu do Barcy :D

0

Neymar Neymar Neymar, wracamy skurczybyki! Wasz Joao Pedro odstrzelony i dobrze, im mniej Chelsioków do oglądania tym lepiej


0

@Giwera Każdy kraj ma swojego atmosferovicia, bo ze względy na aspekty sportowe nikt go nie powołał.

6

To jest dosłownie najgorsza formacja piłkarzy z danego kraju jaka istnieje do kibicowania, poza Niemcami
https://x.com/Adeyemi_AFC/status/2055434304822407557
Kocik


Czy Ty z Mendym też byś tak śpiewał @FcPortoFan1999 ?

5

Piękny hołd dla legendy klubu, która nigdy premier league nie wygrała @Kessie @Frimpong


0

@arasz1819 Ile araszku dziś było wychylone?

2

@Esteban_ Albo za kratami

5

Nike zrobiło niezłe stroje szermanemu klubowi


3

@Kessie Ten choker to nie jest pas cnoty

12

@Cvzx Czyli nasz bąbelek to 10 letni chłopaczek @July_6_BcN

0

@Arden No i trzeba po karkówkę jutro jechać

1

@FcPortoFan1999 Wtedy jego nazwisko wybrzmi na lata

1

@FcPortoFan1999 Cisza Portowcu

5

@BulaKG podoba Ci się biżuteria na nogach?


4

Endrick do Arsenalu @Kessie ?


2

@Colon Rozgrzeweczka zawsze była dla lamusów, ale po 30 człowiek zmienił zdanie

1

@Popitek12 Najgorsi byli Ci co po laysach paprykowych walili w woreczki rzyg, a Ty po ćwiartce szedłeś na maczka na luzie

2

@D10SLEO Tak naprawdę przez dostępny czas do ogladania w tych porach tylko wyrywkowo TdF ślędzę, zazwyczaj końcówki etapów i ciężko znaleźć do kibicowania kolarzy ulubionych. Jak człowiek chodził do szkoły to prawie cały peleton znał i tak przez dekadę się miało ulubieńców

1

@D10SLEO Fajnie jakby się odważył, lubię te okrutne dla zawodników hiszpańskie piekło pod górę

1

@Kidd @D10SLEO Pogacar tylko TdF, czy Vuelte w koncu tez atakuje?

0

@zadafcb Pogacara wziął?

0

@PIWOSZ89 Za tydzień to Ty dziurze zabitej dechami nie znajdziesz takich cen

0

Komentarz usunięty

5

Ten Mejza k.... 10 tyś zł pobiera miesięcznie z kilometrówek, jak to widzę to mam ochotę zamach jakiś przeprowadzić


7

@michaleu Jak już baba z trójką dzieci z Tobą nie wytrzymuje dłużej niż pół roku kiedy jesteś multimilionerem, to wiedz że nie ma dla Ciebie nadziei

1

@Adriano99 Niezły przystojniak na avku, na tik toku też

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?