2

Roy Keane skaczączy po zdobyciu przez Arsenal mistrzostwa, nic mnie już nie zdziwi


Po raz 6 też obejrzę Dr. House'a

0

@PatrykBarca Oni od 13 maja już mogli się przygotowywać, oficjalnie od 17, jedyny problem dla nich stanowi kontuzja Dembele

6

Kolejny plus klępnięcia mistrzostwa przed 38 kolejką, to 10 dni przygotowań do finału LM zamiast 5, do tego zrzuceniu balastu emocjonalnego, teraz widzę większe szanse na wygranie z PSG, to będzie dobry finał

1

@Kessie Ciężki weekend się zapowiada

2

@tbas Natury nie oszukasz

0

@Zoker Jak grasz w ten sposób to błędy się przytrafią, na grę w la liga gdzie pressing przeciwnika nie istnieje jest idealny.
Poza tym trzymamy kciuki za Everton

0

@ViscaelBarca2007 Podobno Tottenham mu ogromny kontrakt zaproponował, ale fakt to idealny transfer dla Barcelony by był

0

Senesi jak nie będzie starterem na MŚ w repce Argentyny to się zdziwie mocno, wczorajszy występ w rozegraniu to była poezja

1

@lucca87 Wy kibice United nie musicie się oznaczać, bo was na kilometr i tak wyczuje.

2

@lucca87 Taki sam kryminał jak brak karnego na Sace. Po prostu sędziowiowanie w tej lidze to dno. Ja tylko dodam, że Olivier rozdał najwięcej czerwonych kartek i żółtych właśnie Arsenalowi, City ani jednej.
Przez tyle lat jak sędziował Mike Dean i walili Arsenal wypaczając wyniki co sezon, to naprawdę niektórzy mogliby się przymknąć

2

@ViscaelBarca2007 Widzę pewne różnice


Poza tym ja się do tego odnosiłem, że te brmaki nie powinny być uznane, dla mnie sędziowanie w Anglii jest najgorsze ze wszystkich najlepszych lig, ale jak City wygrywało tytuł to nie wracałem do tych błędów jak idiota skończony próbując im umniejszać. Wstawiłem tylko z dwóch ostatnich meczów sytuacje dzięki którym City jeszcze miało szansę złapać Arsenal. Nie będę już wspominał o faulu na Joao Pedro z finału. FA CUP

2

@takisobiektos Tymczasem City wygrywające tytuł z Arsenalem


2

@FCB24 Pokaż mi te sytuacje w których piłkarz Arsenalu trzyma za rekę i za koszulkę bramkarza drużyny przeciwnej ściągając go dół.
Odniesiesz się do sytuacji z City, czy będziesz te fermazony powtarzał?

2

@FCB24 xD


https://x.com/i/status/2053462862882910496


3

@BorzyKrzys Fanów nie kupisz



4

@lithotripter Takich rozkapryszonych kibiców nikt poważnie nie traktuje, ani nie potrzebuje, gdyby piłkarze jak Lewandowski, czy trenerzy jak Flick mieli podobne podejście to teraz Barcelona by się biła o miejsce dające udział w LM

2

@Kessie

10

@lithotripter Za Xaviego i Koeamana co graliście?

4

Dzisiejszy mood mistrzów Anglii, co za czas by życ :))))))




1

@July_6_BcN Uschnę przez to czekanie :)

5

Został ostatni punkt do odhaczenia @Kessie


2

@Dankho94isback Po prostu mi do śmiechu i rzucam sarkazmem żeby takich bystrzaków podkręcić

0

@Gibbon_FCB Barca Pepa to inny poziom

5

Najlepszy mistrz Anglii od przeszło 20 lat, bez precedensu!



Butelki w dłoń koledzy @MessiForeverTheBest @Frimpong @Luciano99 @Transu96

1

@HypeR Typowy kibic Memchesteru United

2

@fcbarcafan19 Haha, zna wielkość rywala

0

@Encore Nic dziwnego, Olise jest widowiskowy

3

@Luciano99 Przerażające ile ludzi tu to komentuje, żyd kręci korbą

0

Piłka mnie odpycha do tego stopnia, że może po mistrzostwie Arsenalu pora przestać ją oglądać, te decyzje boiskowe, ten VAR, ta cała otoczka, całkowicie odbiera mi frajdę z oglądania


0

@norbi77 Myślę, że nie tak mało, jedna z bardziej znanych ksywek w piłce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?