Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Musisz tez zaczac pozlosvi robic
1
@July_6_BcN Ty to mieszkasz w jakiejś dżungli? Sąsiad codziennie kosi, dzieci żyć nie daje od rana, psychiatryk
0
@addept Następnym razem sie poprawie
0
@July_6_BcN Dlaczego na żyrandolu?
0
@July_6_BcN W piekle miałaś poczęcie to może i tak
1
@martusiaaaa Ostatnia już, jutro do prywaciorza
6
Upał? Ja nic nie czuję część 3
https://zapodaj.net/images/15d5a4dff51bf.jpg
7
@Kessie Czy dopiąłeś nasz biznes w Kongo z
Czukwebukwe Ambalabamba?
4
Kiedyś to było
5
Reakcja Bensebaïniego, kiedy Mahrez strzelil trzeciego gola
2
@VamoSBarca88 Natura
7
@VegetaPolska Ty byś dla takiej na pierwsze spotkanie kwiaty kupował
3
@Jakchcesz Dla mnie powinni Cię świętym za życia ogłosić
0
@takisobiektos Z Fornalem powinien kontent kręcić
2
Suarez z temu
1
@D10SLEO Tym bardziej, że ciągle ględzi o odchudzaniu, haha
3
Jak można dopuścić się do takiego stanu xD
Trzeba wejść w twittera*
1
Niemcy z Francją w nagrodę za wygranie swoich grup zagrają razem w 1/8, kabaret
6
Weneryczny Xavi nadal niepokonany w Juve xD
1
Myślę, że 150 mln za Alvareza to uczciwa cena
0
Fraud z Interu, obrzydliwe
2
@GeraltzKatalonii Luis Suarez odpali w fazie pucharowej
7
Coś ten kapitan grzmot nie w sosie, ciekawe dlaczego
1
I'm back, a zaraz będzie wypierdolka z mundialu
1
@ElGuerrero xD Szacun
1
@Kozinho. Z Marokiem mieli pierwszą połowę słabą, ale tak to grają przyzwoicie, moim zdaniem przejdą Japonię
1
@Kgorecki2500 Jak na kogoś kto nie czuje mundialu sporo wpisów o nim najeba**ś
1
@Kozinho. One wszystkie takie są
3
@Kozinho. Czerwona morda od wódki
1
@Ilka Zawsze płacze na nim