La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1694 Culés

3

Moim zdaniem to Kolumbia nawet nie dojdzie do ewentualnego ćwierćfinału z Argentyną bo oni się potkną na kimś słabszym przez skuteczność

2

@GeraltzKatalonii Luis Suarez odpali w fazie pucharowej

1

@GeraltzKatalonii Portugalia miała giga łatwą grupę. Serio. Uzbekistan może być nie wygodny, ale błagam...
Kolumbia to dobry zespół, ale też nie przesadzajmy. Może 3 miejsce w Ameryce Południowej, ale obiektywnie myślę, że jakie 4-5 miejsce.
Kongo, to w ogóle nawet chyba w 10 najlepszych w Afryce bym nie dał aktualnie.

1

@michal26 Kolumbia to wicemistrz CA i przegrali z ARG dopiero w dogrywce

1

@mekston Tamta Kolumbia miała do meczu z Argentyną chyba 28 meczów bez porażki. Minęło trochę czasu

1

@MrRipley ostatni konkurencyjny turniej jednak - 2 lata minęły ale jest sporo graczy z tamej kadry

0

@mekston dlatego typowałem, że wygrają ten mecz. Po prostu ja uważam, że Portugalia z Czeladnikiem w składzie, to odpadnie z 1/16.
Kolumbia to naprawdę, naprawdę drużyna. Uważam, że Argentyna i Brazylia, to aktualnie drużyny lepsze, a Kolumbia to poziom Ekwadoru, czy Urugwaju, gdzie ci drudzy, to się akurat skompromitowali na mundialu xD
Kolumbia miała Uzbekistan i Kongo w grupie, więc musieli awansować. No i Portugalię z Czeladnikiem muszącym grać od deski do deski

0

@michal26 Kolumbia jest lepsza od Ekwadoru czy Urugwaju obecnie

0

@mekston jestem skłonny się zgodzić. Aczkolwiek Ekwador też ma swoje argumenty. Jak mówię - Urugwaj się skompromitował. Na papierze są lepsi

0

@michal26 na papierze Urugwaj jest
Duzo lepszy niz to, ale tez jednak atak Kolumbii duzo ciekawszy

Z Diazem, Rodriguezem i Cordobą

0

@mekston no mówię. Subiektywnie rozmawiamy.

Niemniej - Uważam, że Portugalia miała psi obowiązek wygrać tę grupę..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?