Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chłopaczek jaki zestresowany @Comentateiro
1
Co za obrona bramkarza Kur, klasa światowa
1
@tbas Dobrą czutkę miałem :D
4
Leeds po zwycięstwo!
1
@tbas łatwo z Osaką, mówiłem
1
@Kozinho. Powiedz mu, że na tej ławce co zawsze, 4 paka mam
2
Nie chcę wiedzieć co się będzie działo niedługo u @Kessie w domu
1
@Giwera A dobra, teraz przeczytałem opis xD
2
@Giwera To i tak wielki wynik, wiele meczów wybronił
1
@July_6_BcN Opaliłaś buzię i włosy przefarbowałaś? Dziwne xD
1
@KrychaFCB A w środę w podstawowej jedenastce i tak się żyję
2
@July_6_BcN I częściej się farbować
2
@ranger3120 Kogo jego opinia interesuje?
0
@tbas Osaka na dziurę dzisiaj wyłapie w dwóch setach
4
Dzisiaj tak @Kessie
8
Jak się uczyć to od najlepszych @FcPortoFan1999
1
@Dankho94isback Wypełni kontrakt i odejdzie. Jestem ciekawy kto go zastąpi
0
@Dankho94isback Kupił Haalanda, początek miał wybitny, a teraz mam wrażenie, że Norweg się już dusi u Guardioli. Strzelecko dalej top, ale mówimy o gościu, który miał się o ZP bić i walił gola na mecz, a przez te dwa sezony spuścił z tonu
1
@Encore Tam bym go widział, kasę dostanie jak w Realu, będzie biegał bez myślenia o rozgrywaniu, czasem coś lutnie z dystansu i każdy zadowolony
@Kessie Szczęsny mu przemówi do rozsądku jeszcze
1
@Encore Rice jest nietykalny, nie ma dla niego miejsca. Guardiola lubi innych graczy, a co do Live to nie wiem, zapytaj @Frimpong czy pasuje do stylu potężnego Slota :D
6
@Encore Topowe, tzn jakie? Poza United nie widzę klubu pod jego granie box-box
4
Teraz ta cała banda Fergusona troglodytów boiskowych na czele z Keanem coś o sędziach mówi (nie wliczając Rooneya)
0
@Katalończyk 99 Dotkliwa kara niewątpliwie
4
Czy oni nie mieli mieć bana transferowego?
0
@July_6_BcN To Ty aniołkiem byłaś
0
@Rupert_Haubica No mój wujas już w policji pracował to latał w takich NB
@July_6_BcN Takie drogie buty dla bąbla, który szybko je niszczył?
2
Lata 2000 pod blokiem
0
Największa przemiana ostatnich tygodni
0
@Frimpong Najnormalniejsi kibice Widzewa
5
@Frimpong Ona o Barcelonie akurat pisze, hah
@July_6_BcN Po takim syfie jaki tam mają w środku klubu też im na nic więcej niż remis szans nie dawałem