1

Chłopaczek jaki zestresowany @Comentateiro


1

Co za obrona bramkarza Kur, klasa światowa


1

@tbas Dobrą czutkę miałem :D

4

Leeds po zwycięstwo!

1

@tbas łatwo z Osaką, mówiłem

1

@Kozinho. Powiedz mu, że na tej ławce co zawsze, 4 paka mam

2

Nie chcę wiedzieć co się będzie działo niedługo u @Kessie w domu


1

@Giwera A dobra, teraz przeczytałem opis xD

2

@Giwera To i tak wielki wynik, wiele meczów wybronił

1

@July_6_BcN Opaliłaś buzię i włosy przefarbowałaś? Dziwne xD

1

@KrychaFCB A w środę w podstawowej jedenastce i tak się żyję

2

@July_6_BcN I częściej się farbować

2

@ranger3120 Kogo jego opinia interesuje?

0

@tbas Osaka na dziurę dzisiaj wyłapie w dwóch setach

4

Dzisiaj tak @Kessie



8

Jak się uczyć to od najlepszych @FcPortoFan1999


1

@Dankho94isback Wypełni kontrakt i odejdzie. Jestem ciekawy kto go zastąpi

0

@Dankho94isback Kupił Haalanda, początek miał wybitny, a teraz mam wrażenie, że Norweg się już dusi u Guardioli. Strzelecko dalej top, ale mówimy o gościu, który miał się o ZP bić i walił gola na mecz, a przez te dwa sezony spuścił z tonu

1

@Encore Tam bym go widział, kasę dostanie jak w Realu, będzie biegał bez myślenia o rozgrywaniu, czasem coś lutnie z dystansu i każdy zadowolony
@Kessie Szczęsny mu przemówi do rozsądku jeszcze

1

@Encore Rice jest nietykalny, nie ma dla niego miejsca. Guardiola lubi innych graczy, a co do Live to nie wiem, zapytaj @Frimpong czy pasuje do stylu potężnego Slota :D

6

@Encore Topowe, tzn jakie? Poza United nie widzę klubu pod jego granie box-box

4

Teraz ta cała banda Fergusona troglodytów boiskowych na czele z Keanem coś o sędziach mówi (nie wliczając Rooneya)


0

@Katalończyk 99 Dotkliwa kara niewątpliwie

4

Czy oni nie mieli mieć bana transferowego?


0

@July_6_BcN To Ty aniołkiem byłaś

0

@Rupert_Haubica No mój wujas już w policji pracował to latał w takich NB
@July_6_BcN Takie drogie buty dla bąbla, który szybko je niszczył?

2

Lata 2000 pod blokiem


0

Największa przemiana ostatnich tygodni



0

@Frimpong Najnormalniejsi kibice Widzewa

5

@Frimpong Ona o Barcelonie akurat pisze, hah
@July_6_BcN Po takim syfie jaki tam mają w środku klubu też im na nic więcej niż remis szans nie dawałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?