Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Arsenal grał o 17:30 :)
3
Wojtek zamiast się stresować el clasico, to stresował się oglądając Arsenal, braciak @Kessie @Czajka90
0
@takisobiektos Mimo wszystko powinni dociągnąć LM, Roma i Juve nie zgarną po 6 punktów myślę
0
Nie spodziewałem się takiej formy Holendra, Allegri ma to szczęście, że grają z Geoną i Cagliari, a Roma z Lazio i Hellasem. Najgorzej ma Juve, u siebie Fiora i derbowy wyjazd z Torino, jest co śledzić
0
@Danny Gaucho Podróż do Juve i klepnąć 14 trzeba @BorzyKrzys
8
Brawo dla Lewego najlepszego polskiego piłkarza w historii i Szczęsnego, dla którego to wyjątkowy rok podwójnie jako kibica Arsenalu, gratuluję wam, bezdyskusyjnie najlepsza drużyna w la lidze w tym roku :)
5
@DragonxNF Viniciusa w niej schował
1
@LAMC_10 Oliwka jest piękna, ale żydem od niej wali, więc atrakcyjność -100%
1
@VamoSBarca88 To musi być fake xD
2
@Frimpong Słuchaj tego popaprańca, który wychodził na boisko tylko po to żeby krzywdę rywalowi wyrządzić, pod płaszczem sędziowskim w każdym meczu z Arsenalem, nigdy nie dostał czerwonej kartki za swoją brutalność. Dziwne żeby był obiektywny. Kompromitowałeś się cały rok swoimi wpisami o Arsenalu, to Ci został płacz o rzekome ustawienie ligi. Nie mam problemu żeby przyznać rację, że z United i Chelsea były faule, ale zwykłe blokowanie, a to co było dzisiaj to inna para kaloszy. Trochę trzeźwego spojrzenia. Przez dwie kolejki tyle co wydrukowali City to Arsenal przez pół sezonu nie dostał
Jeden ciągnie Rayę, drugi trzyma go za ramię przy wyskoku do piłki, ale tak Arsenal tak zdobywał bramki, ja prdl.
2
Nie no nie ma większego dzbana od tego Viniciusa xDD
0
@goldmetaxa i jak tam kolego?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16855628#comment-16855632
1
@Kozinho. Wchodzi do fryzjera, a fryzjerka rzuca propsy
1
Co przyfasolił, Messsi tylko z drugiej strony
1
@KrychaFCB Jestem pewny, że się nie obejdzie jakimś obrzydliwym zachowaniem
9
@goldmetaxa Okej 4:0 przegrają
3
@Zoker Psycha sitting u kolegi od kilkunastu dni
2
Oby wszedł Robercik i zapakował bramkę, domknie ładną klamrą swój pobyt w Barcelonie
3
@mekston Chyba rozpad małżeński mu dobrze robi, bo ostatnio zasuwa jak zaprogramowany po boisku.
Baba z wozu koniom lżej
1
@ViscaelBarca2007 Można było dyskutować w meczu nie pamiętam już którym kiedy Gabriel po muśnięciu w plecy dał nura, albo o czerwonej dla niego z sytuacją z Haalandem
2
Aj ta przekupiona liga przez Arsenal
https://x.com/i/status/2053462862882910496
4
Nie no typ trzyma Rayę za rękę, a tu polemika xD
0
@Frimpong Oni mają Wiśnie 3 dni po finale z Chelsea i tak, by wtopili tam
0
@HypeR Zgadzam się
1
@AmigoBlancos Zasługuje za to, że Everton nie dostał karnego, a wczoraj Silva czerwa i Nunes
1
@takisobiektos Tyle lat bez poważnej wymiany składu zrobiło swoje
1
@Encore Tottenham nie powiedział ostatniego słowa
2
@HypeR Saka najlepszy w historii premier league, Rice lepszy niż Pedri i ZP za ten sezon
2
Odegaard w porę przypomniał sobie, że potrafi grać
0
Trossardzik najpiękniejszy