1

@MarioVeB! Polskie mam papiery, a na imię Mosa Ghawsi. Matka z domu Kalinowska.

0

@Rust_Cohle A ty?

0

Też bardziej kojarzycie większość użytkowników po samym avatarze niż nicku?

1

Wszystko czego dzisiaj dotknę to staje się złotem, to staje się złotem.

1

Zdrowy Dembele który często popełnia głupie błędy to wciąż lepszy piłkarz. Tylko no właśnie czy on będzie zdrowy? To dopiero jego pierwszy sezon w Barcelonie gdzie nie dolegają mu większe kontuzje.

3

@macio_944 ja jem od 18 lat. Warzywa są Ok

10

@Death_voice Chłop miał obsesje na punkcie Xaviego i miał racje jak widać

0

Ktoś mówił że dla Realu taka przerwa tygodniowa tylko wyjdzie na złe bo nie potrafią grać po przerwach i miał rację!

2

Real nie istnieje po stracie bramki, oni już psychicznie leżą

1

@AdamaTraore Busi i lutować co ty przez 14 lat jeszcze się nie nauczyłeś?

1

De Jong już niech do szatni schodzi, dawać Gaviego.

1

@macio_944 Co? Brakuje szybkości? Dlatego chcesz dać 2 razy wolniejszego Alvesa tam?

0

Pique co to miało być za podanie???

0

Ferran? Dlaczego ty tej piłki nie goniłeś?

2

Real będzie się murował i grał tylko i wyłącznie z kontry więc wystawienie wolnego Alvesa byłoby zbyt niebezpieczne.

1

@Gitarkafcb PSG bez Messiego wygrało 10 na 12 meczy.

2

Szkoda że w lidze francuskiej nie ma żadnej drużyny w gazie w tym sezonie. Psg by przegralo jeszcze tego mistrza. Przecież ta drużyna mentalnie nie żyje.

0

@Pawci023x Łatwiej w internecie bo większy wybór, lepiej w realu proste.

0

A tu cyk Real vs Benfica a po ich stronie drabinki jeszcze Villareal vs Atletico. La Rambla by płonęła.

0

@BartqRKO Oczywiście że bez, mój ojciec jest w mafii włoskiej, wiem co mówię.

3

Juve-Villareal 2-2 nie pytajcie skąd to wiem tylko obstawcie.

0

I tak ktoś z główki strzeli w 90.

9

Ufff dobrze ze Maguire przykrył Ronaldo bo by dobiegł.

0

@PatrychoO Jakaś ta góra się pusta wydaje ale ze spodenkami ładnie to wygląda.

1

Serio tylko 5 mln za nazwę stadionu, śmiesznie to brzmi podług 57mln za koszulke. Ta nazwa stadionu jest niepotrzebna.

5

@Kgorecki2500 Fajny news tylko nie wybieram się za granicę w najbliższym czasie.

54

Ale Depay to zmarnował koncertowo

0

Złote dziecko puć

0

Dembele dobrze grał do 55 minuty teraz same straty dosłownie.

0

Bombele co meczycho gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?