DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarioVeB! Polskie mam papiery, a na imię Mosa Ghawsi. Matka z domu Kalinowska.
0
@Rust_Cohle A ty?
0
Też bardziej kojarzycie większość użytkowników po samym avatarze niż nicku?
1
Wszystko czego dzisiaj dotknę to staje się złotem, to staje się złotem.
1
Zdrowy Dembele który często popełnia głupie błędy to wciąż lepszy piłkarz. Tylko no właśnie czy on będzie zdrowy? To dopiero jego pierwszy sezon w Barcelonie gdzie nie dolegają mu większe kontuzje.
3
@macio_944 ja jem od 18 lat. Warzywa są Ok
10
@Death_voice Chłop miał obsesje na punkcie Xaviego i miał racje jak widać
0
Ktoś mówił że dla Realu taka przerwa tygodniowa tylko wyjdzie na złe bo nie potrafią grać po przerwach i miał rację!
2
Real nie istnieje po stracie bramki, oni już psychicznie leżą
1
@AdamaTraore Busi i lutować co ty przez 14 lat jeszcze się nie nauczyłeś?
1
De Jong już niech do szatni schodzi, dawać Gaviego.
1
@macio_944 Co? Brakuje szybkości? Dlatego chcesz dać 2 razy wolniejszego Alvesa tam?
0
Pique co to miało być za podanie???
0
Ferran? Dlaczego ty tej piłki nie goniłeś?
2
Real będzie się murował i grał tylko i wyłącznie z kontry więc wystawienie wolnego Alvesa byłoby zbyt niebezpieczne.
1
@Gitarkafcb PSG bez Messiego wygrało 10 na 12 meczy.
2
Szkoda że w lidze francuskiej nie ma żadnej drużyny w gazie w tym sezonie. Psg by przegralo jeszcze tego mistrza. Przecież ta drużyna mentalnie nie żyje.
0
@Pawci023x Łatwiej w internecie bo większy wybór, lepiej w realu proste.
0
A tu cyk Real vs Benfica a po ich stronie drabinki jeszcze Villareal vs Atletico. La Rambla by płonęła.
0
@BartqRKO Oczywiście że bez, mój ojciec jest w mafii włoskiej, wiem co mówię.
3
Juve-Villareal 2-2 nie pytajcie skąd to wiem tylko obstawcie.
0
I tak ktoś z główki strzeli w 90.
9
Ufff dobrze ze Maguire przykrył Ronaldo bo by dobiegł.
0
@PatrychoO Jakaś ta góra się pusta wydaje ale ze spodenkami ładnie to wygląda.
1
Serio tylko 5 mln za nazwę stadionu, śmiesznie to brzmi podług 57mln za koszulke. Ta nazwa stadionu jest niepotrzebna.
5
@Kgorecki2500 Fajny news tylko nie wybieram się za granicę w najbliższym czasie.
54
Ale Depay to zmarnował koncertowo
0
Złote dziecko puć
0
Dembele dobrze grał do 55 minuty teraz same straty dosłownie.
0
Bombele co meczycho gra