0

@Janas11224 Małe dinozaury

24

Courtois to co rozgrywa w tym sezonie to jest absolutny TOP, TOPÓW. Nie da się już wejść na wyższy level.

0

@Kitek1640 To jest ta rożnica, dlatego Real zawsze będzie groźny w końcówce.

0

@marcinK0000 Spokojnie następny będzie Liverpool, zaraz przed City, PSG i Chelsea hehe

1

90, 90+1, 95 minuty bramek, matko boska xd

9

Courtois co wyjął teraz nogą to nie mam pytań.

0

@Piotr,1985 Real teraz musi strzelić 2 gole, wtedy potrzebował 1

5

Ale smutni komentatorzy hahaha

3

W końcu miło widzieć starego Benzeme.

0

Ale City mizerne na ten moment.

1

TVP 2 sekundy komentarz do przodu...

0

Ah ten Vini Junior

7

@AmadiRM chodzi ci o 50 letnich dorosłych? Real wygrał w tym czasie 7 razy a Barcelona 5. Czy to taka deklasacja?

9

@AmadiRM Ale mistrzu przez ostatnie 20 lat obie drużyny wygrały po 4 razy, więc o czym ty mówisz?

3

@Medium Ale Milan może chyba jeden mecz zremisować a i tak ma mistrza.

3

@Solmyr Nigdy nie powinien był odchodzić z Barcelony.

5

@damiano996 Półfinał LM z taką ekipą, eliminując po drodze Juve i Bayern to zły wynik?

0

@FAD Za wcześnie na Sporting, jeszcze 2 sezony pogra w PSG.

2

@GeneralXavi Każdemu postawie wtedy konto VIP na tym portalu!

3

Ale bym przygarnął takie 80mln za De Jonga.

0

Torres to nigdy mnie nie przekona xd

19

@Malboro39 Dembele jakby popracował nad strzałami to byłby piłkarzem kompletnym. Vini nigdy takiej wizji nie będzie miał.

1

No to pograsz w Espanyolu, tam pewnie osiągniesz sukces.

2

Bezsensio zza pola karnego gol i mamy bingo

0

@_Specjalista Podpatrzył od Kloppa

2

Znowu City ich nie dobiło i Real odpowie po raz trzeci? xd

0

Dlaczego Tibo jeszcze się schylił przed piłką haha

4

@zaiks Ale co na fuksie? Na fuksie przejmują centry Realu, czy co?XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?