0

@AnnaMarianna Anna Maria i pytanie o związki. Nowe, nie znałem.

1

@P33ck Ten piłkarz jedynie mi się kojarzy z rewanżem z Barceloną. Tak samo jak Eder z finałem euro.

2

Lubicie świeży bób? Bób>owoce.

0

De Ligt, jak co to zapraszamy za 2 lata za darmo.

6

Czasami testy DNA, nie są potrzebne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ulubieniec La Rambli.



0

@sonek Czasami w biedrze jest dobra przy zakupie czterech wychodzi 4zł za sztukę. W lidlu widziałem ostatnio 5,50 za 2,5l pepsi.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak działa losowanie terminarzu? Nigdy nie uwierzę, że El Clasico nie jest ustawiane. Zawsze jest nie wcześniej niż przed październikiem.

6

Jak Bombele zostanie, to ja bym go podpisał. Zawsze to jakościowy zmiennik za darmo, a jest duża szansa, że Francuz się połamie.

6

@DaPidejpi Co Ty wygadujesz. Oczekiwano od niego wiele więcej i jak na Messiego to był jego najsłabszy sezon odkąd wszedł na szczyt. Zwiódł w dwumeczu z Realem i w lidze nie błyszczał.

3

@capm Bo Lewy jest dwie klasy lepszy, od Mane. Pozdrawiam.

2

@nagev Wciąż lepiej wychodzi Dembele. 50 milionów zostaje w kieszeni.

8

Dembele za darmo>Raphinha za 50 milionów. Stało się dobrze.

1

@Gaz Naprawdę wierzysz w to, że nie dostał żadnych ofert? Umiejętności, nie można mu odmówić, a był do wzięcia za darmo.

0

@Ferran Bombeluś zostaje, ciekawe na ile kontrakt.

0

Widzielibyście takiego Felixa w Barcelonie za 60mln?

6

@arcziFCB A tam narzekasz. Umtiti dobre półtorej sezonu. Coutinho dobre pół sezonu. Lenglet dobry jeden sezon. Dembele razem sumując, dobry sezon. 4 sezony chłopaki razem pograli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ktoś mi powie czy robi jeszcze zakupy w żabce, jeśli tak to dlaczego? Nie licząc niedzieli, gdzie trzeba coś dokupić? Przecież odkąd są jednym z nielicznych sklepów otwartych w niedzielę to niektóre produkty są 2-3 razy droższe niż w innych sklepach.

1

@P33ck Nie miałby tyle. Ludzie, by go kwestionowali i znudziłoby się im, jakby wygrywał tylko jeden.

0

Jak myślicie ile złotych piłek, by miał Messi, gdyby Ronaldo nie istniał? Ja obstawiam że dalej 7 lub 8. Wydaje mi się, że w niektórych latach. Przerywając hegemonie Messiego, przykładowo wygrałby Iniesta, Xavi, Neuer, Van Dijk.

3

@taris Przecież odkryto już planetę podobną do ziemi, co prawda nie indentyczną, ale podobną. Kepler 438b

0

@JaroCoach Donnaruma tragicznie grający nogami do Barcy?

0

@Herato Bayern go wezmie

0

@MesQueUnClub_87 Udajesz czy co? Najpierw mówisz, że jakie to nie jest kaloryczne, a jak się okazało, że wyszedłeś na głupka. To teraz czepiasz się o to, że jest tam 12 kcal, a nie 0.

0

2

@ViscaBarca123 Wiesz, dzieciak też miał pewnie w głowie, że zaraz może wyjechać do nowego kraju. Na pewno to mogło mieć jakieś znaczenie. Nie mógł się w 100% skupić na grze.

4

@GirlfcbPL Wiadomo dlaczego? Przecież on w Polsce nie ma szans się tak rozwinąć.

16

A tam Alemany, Abidal to był dopiero gość. Nie pamiętacie, jaką nam francuską kolonię sprowadził? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?