DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AnnaMarianna Anna Maria i pytanie o związki. Nowe, nie znałem.
1
@P33ck Ten piłkarz jedynie mi się kojarzy z rewanżem z Barceloną. Tak samo jak Eder z finałem euro.
2
Lubicie świeży bób? Bób>owoce.
0
De Ligt, jak co to zapraszamy za 2 lata za darmo.
6
Czasami testy DNA, nie są potrzebne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ulubieniec La Rambli.
0
@sonek Czasami w biedrze jest dobra przy zakupie czterech wychodzi 4zł za sztukę. W lidlu widziałem ostatnio 5,50 za 2,5l pepsi.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak działa losowanie terminarzu? Nigdy nie uwierzę, że El Clasico nie jest ustawiane. Zawsze jest nie wcześniej niż przed październikiem.
6
Jak Bombele zostanie, to ja bym go podpisał. Zawsze to jakościowy zmiennik za darmo, a jest duża szansa, że Francuz się połamie.
6
@DaPidejpi Co Ty wygadujesz. Oczekiwano od niego wiele więcej i jak na Messiego to był jego najsłabszy sezon odkąd wszedł na szczyt. Zwiódł w dwumeczu z Realem i w lidze nie błyszczał.
3
@capm Bo Lewy jest dwie klasy lepszy, od Mane. Pozdrawiam.
2
@nagev Wciąż lepiej wychodzi Dembele. 50 milionów zostaje w kieszeni.
8
Dembele za darmo>Raphinha za 50 milionów. Stało się dobrze.
1
@Gaz Naprawdę wierzysz w to, że nie dostał żadnych ofert? Umiejętności, nie można mu odmówić, a był do wzięcia za darmo.
0
@Ferran Bombeluś zostaje, ciekawe na ile kontrakt.
0
Widzielibyście takiego Felixa w Barcelonie za 60mln?
6
@arcziFCB A tam narzekasz. Umtiti dobre półtorej sezonu. Coutinho dobre pół sezonu. Lenglet dobry jeden sezon. Dembele razem sumując, dobry sezon. 4 sezony chłopaki razem pograli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ktoś mi powie czy robi jeszcze zakupy w żabce, jeśli tak to dlaczego? Nie licząc niedzieli, gdzie trzeba coś dokupić? Przecież odkąd są jednym z nielicznych sklepów otwartych w niedzielę to niektóre produkty są 2-3 razy droższe niż w innych sklepach.
1
@P33ck Nie miałby tyle. Ludzie, by go kwestionowali i znudziłoby się im, jakby wygrywał tylko jeden.
0
Jak myślicie ile złotych piłek, by miał Messi, gdyby Ronaldo nie istniał? Ja obstawiam że dalej 7 lub 8. Wydaje mi się, że w niektórych latach. Przerywając hegemonie Messiego, przykładowo wygrałby Iniesta, Xavi, Neuer, Van Dijk.
3
@taris Przecież odkryto już planetę podobną do ziemi, co prawda nie indentyczną, ale podobną. Kepler 438b
0
@JaroCoach Donnaruma tragicznie grający nogami do Barcy?
0
@Herato Bayern go wezmie
0
@MesQueUnClub_87 Udajesz czy co? Najpierw mówisz, że jakie to nie jest kaloryczne, a jak się okazało, że wyszedłeś na głupka. To teraz czepiasz się o to, że jest tam 12 kcal, a nie 0.
0
@MesQueUnClub96 Proszę bardzo to był dopiero tranfer.
https://x.com/realmadridplace/status/750249058460168193
2
@ViscaBarca123 Wiesz, dzieciak też miał pewnie w głowie, że zaraz może wyjechać do nowego kraju. Na pewno to mogło mieć jakieś znaczenie. Nie mógł się w 100% skupić na grze.
4
@GirlfcbPL Wiadomo dlaczego? Przecież on w Polsce nie ma szans się tak rozwinąć.
16
A tam Alemany, Abidal to był dopiero gość. Nie pamiętacie, jaką nam francuską kolonię sprowadził? ( ͡° ͜ʖ ͡°)